Killing Floor 2 w ofercie Wydawnictwa Techland

 

18 listopada w Polsce zadebiutuje Killing Floor 2. Wydawnictwo Techland, będące polskim partnerem Deep Silver, wprowadzi na rynek grę w wersjach na komputery PC oraz konsole PlayStation 4.

Killing Floor 2 przenosi graczy do świata, w którym nieudane eksperymenty korporacji Horzine Biotech doprowadziły do wybuch pandemii na szeroką skalę. Europa została opanowana przez przypominające zombie stwory zwane ZED-ami, a zadaniem graczy będzie zaprowadzenie porządku i wyczyszczenie miast z krwiożerczych bestii. Gra ukazała się w usłudze wczesnego dostępu w kwietniu 2015 roku i dostała prawie 30 tysięcy pozytywnych recenzji na Steam.

Zwiastun Killing Floor 2 można zobaczyć pod adresem https://youtu.be/lQcQen6NhFk

Killing Floor 2 to niezwykle intensywna strzelanina oferująca kooperacyjną rozgrywkę dla maksymalnie 6 osób. Gra wyróżnia się wysokim poziomem brutalności, zróżnicowanym arsenałem, w którym znajduje się broń palna oraz bezpośrednia, taka jak miecze czy topory, oraz rozbudowanym systemem rozwoju postaci. Dzięki niemu każdy gracz będzie mógł stworzyć dopasowanego do swojego stylu bohatera, a unikalne zdolności i ścisła współpraca całego zespołu pozwolą łatwiej odeprzeć kolejne hordy zaciekle atakujących wrogów.

Gra Killing Floor 2 ukaże się 18 listopada w wersjach na PC oraz konsolę PlayStation 4. Otrzyma również łatkę, która pozwoli na wyświetlanie grafiki w rozdzielczości 4K na PlayStation 4 Pro.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl