Już za tydzień premiera JUJU w bogatym wydaniu pudełkowym!

 

Firma cdp.pl z przyjemnością informuje, że została wyłącznym polskim dystrybutorem wersji pudełkowej gry JUJU – projektu warszawskiego studia Flying Wild Hog, odpowiedzialnego za serię gier Shadow Warrior.

Premiera już 15 kwietnia 2016. Gra dostępna będzie w wersji z polskim dubbingiem.
JUJU opowiada o dwójce bohaterów, tytułowym Juju i jego koledze Peyo, którzy przeszkodzili ojcu Juju, szamanowi Jambee, w odprawieniu magicznego rytuału i tym samym przyczynili się do przywołania złego pradawnego ducha. Ten uwięził ojca Juju, a teraz zagraża całemu światu. Ciekawska dwójka bohaterów musi więc odnaleźć klucze niezbędne do zapieczętowania złej siły, uratowania ojca i ocalenia świata.

Ravcore Valravn – Test i recenzja podświetlanej klawiatury membranowej

 

Rozgrywka opiera się na zasadach klasycznych gier platformowych, więc do naszych zadań należy przede wszystkim pokonywanie napotkanych przeszkód oraz walka z przeciwnikami. Podczas podróży towarzyszy nam jaszczurka Peyo oraz Strażnik Maski, który wskazuje drogę i udziela cennych porad.

Tytuł umożliwia przejście kampanii zarówno samemu, jak i w ramach współpracy z drugą osobą. Współgracz może w dowolnej chwili dołączyć do zabawy, przejmując kontrolę nad Peyo. Całość została oprawiona zabawną, kolorową szatą graficzną.

Wydanie zawiera:

  • Płytę z grą.
  • Ścieżkę dźwiękową na płycie.
  • Zestaw puzzli (60 elementów) z gry.
  • Karcianą grę pamięciową z postaciami z gry.
   
                      
Grę można już kupić w przedsprzedaży między innymi na stronie cdp.pl.
źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl