Już 1 grudnia dwie niezwykłe premiery od cdp.pl – The Dwarves oraz Super Dungeon Bros.

 

1 grudnia do sklepów trafią dwie nowe produkcje wydane przez THQ Nordic i dystrybuowane w Polsce przez cdp.pl – The Dwarves oraz Super Dungeon Bros.

The Dwarves (PC, PS4, Xbox One) jest grą z gatunku RPG o tematyce fantasy, z wciągającą fabułą oraz walkami w czasie rzeczywistym, które wymagają taktycznego myślenia. Do wystawienia na polu walki jest 15 grywalnych bohaterów, z których każdy posiada unikalne umiejętności. Zmierz się z hordami orków, ogrów, elfów, zombie, mrocznych magów i wieloma innymi przeciwnikami. Gra oparta na bestsellerowej powieści Markusa Heitza „The Dwarves”. Poznaj fascynującą historię skupioną wokół najznamienitszej rasy w świecie fantasy: krasnoludów!

a88bdb93-ee96-4450-b97a-8c8ba46f3cf2

Zobacz zwiastun

GŁÓWNE CECHY GRY:

 • TAKTYCZNE BITWY W CZASIE RZECZYWISTYM –  W trakcie bitew twoja nieliczna armia często będzie się mierzyć z setkami przeciwników jednocześnie. Pozdrowienia z Helmowego Jaru!
 • PORUSZAJĄCA FABUŁA – Bohater gry to wychowany wśród ludzi krasnolud Tungdil. Jego wiedza na temat krasnoludów jest czysto książkowa. Oś fabuły gry stanowi jego niezwykła podróż przez Girdlegard.
 • MASOWE WALKI – Przeciwnicy krasnoludów wykazują zbiorowe zachowania i reakcje: jeśli krasnolud wyprowadzi potężny cios młotem, porażeni orkowie odrzucani są w tył. Niektórzy nawet wprost do otchłani!
 • ODKRYWANIE ŚWIATA – Wejdź w interakcję ze światem ­­– wykonuj zadania poboczne, rozmawiaj z napotkanymi postaciami lub członkami drużyny.
 • OGROMNA MAPA – Wrogie oddziały przeciwnika przemieszczają się po mapie świata. Unikniesz walki, a może stawisz czoła armiom orków przy pierwszej nadarzającej się okazji? Wybór należy do ciebie. Jednakże przedwczesna konfrontacja oznacza trudniejszą walkę…

Super Dungeon Bros (PS4) to rockowa bijatyka, w której zespół braci zwiedza fantastyczną krainę Rökheim i jej piekielne lochy. Do tego przedstawiciel rzadkiego dziś gatunku – kanapowych gier kooperacyjnych. Poszukuj potężnych przedmiotów, walcz z hordami nieumarłych i poznaj legendy zaginionych gwiazd rocka! Graj lokalnie lub przez sieć z aż czterema znajomymi. Wcielcie się w herosów heavy metalu: Axla, Ozzy’ego, Freddiego i Larsa, i wyruszcie na misję powierzoną wam przez samych bogów rocka. Dzierż zaklętą broń i staw czoła Bonim, Biteyom, Reaperom oraz wielu innym przeciwnikom!

239c2ef3-5bd7-4815-9f10-a9375b190d9c

Zobacz zwiastun

CECHY GRY:

 • Zróżnicowane światy – przemierzaj rockową krainę Rökheim i zanurz się w światy Cryptheim (podziemny kompleks lochów), Chillheim (browar zbudowany na naturalnym gejzerze browarniczym) oraz Bogheim (rozległa dżungla pełna jadowitych roślin i zwierząt).
 • Lepiej grać razem! – zagraj z aż 4 znajomymi lub zwiedzaj najmroczniejsze zakątki Rökheim samotnie, w przerażającym trybie dla jednego gracza.
 • Sieciowa i lokalna kooperacja – zwiedzaj lochy Rökheim w sieciowym i lokalnym trybie kooperacji, z możliwością wspólnej gry pomiędzy platformami Xbox One i Windows 10 lub PS4 i PC/Mac.
 • Nieskończone kombinacje lochów – dzięki systemowi losowego tworzenia pomieszczeń nigdy nie wejdziesz do tego samego lochu dwa razy.
 • Platformówka roguelike – wykorzystuj zagadki, aby uzyskać śmiertelny efekt, lub skorzystaj
 • z zabójczych pułapek, które mogą posiekać na kawałki nie tylko wrogów, ale także innych graczy!
 • Potężny oręż – wybieraj spośród wielu potężnych rodzajów broni z 4 różnorodnych klas: mieczy, kusz, młotów i różdżek. Przeszukaj i splądruj najciemniejsze zakątki Rökheim w poszukiwaniu potężnych przedmiotów!
 • Zadania poboczne – wykonuj zadania poboczne, aby zwiększyć swoje bogactwa i otrzymać nową broń!
 • Codzienne i cotygodniowe lochy – rywalizuj z graczami z całego świata w zabójczych codziennych lochach lub zostań mistrzem cotygodniowego lochu i pnij się w górę tablicy wyników.
 • Odjazdowa ścieżka dźwiękowa – widowiskowym walkom z bossami i chmarami zabójczych wrogów towarzyszy świetna rockowa ścieżka dźwiękowa!

Premiera The Dwarves oraz Super Dungeon Bros. już 1 grudnia. Sugerowana cena detaliczna pierwszej to 169,99 zł, drugiej – 89,99 zł.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl