Jet Kave Adventure – naładowana akcją platformówka 2.5D pojawi się na Nintendo Switch™ 17. września. Zamów grę przedpremierowo już dziś z 10% zniżką!

 

A jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem Castle of Heart, Golf Peaks, czy Warplanes: WW2 Dogfight – czyli innych tytułów od studia 7Levels – otrzymasz 15% zniżki na grę dzięki Owner’s Discount. Jet Kave Adventure – platforma przygodówka Stone-Fiction, w której wcielasz się w rolę jaskiniowca napędzanego silnikiem odrzutowym – pojawi się na Nintendo Switch już 17. września tego roku.

Wyobraź sobie, że jesteś wodzem plemienia i zostajesz właśnie wygnany przez swoich własnych ludzi za bycie kiepskim łowcą. Nagle natrafiasz na jetpack i Twoje życie całkowicie się zmienia. W nieskomplikowane, prehistoryczne czasy, które znasz zawitał nieznany Ci dotąd, futurystyczny chaos. Dodatkowo, w mgnieniu oka stajesz się ważną częścią całej układanki. Niezależnie od tego, czy jesteś na to gotowy, czy nie, los Twoich ziem i plemienia zależy teraz od Ciebie. Załóż więc ten dziwaczny sprzęt napędzany paliwem odrzutowym i rozpocznij swoją przygodę w świecie, w którym Epoka Kamienia Łupanego zderza się z Science-Fiction. Pokaż swojemu plemieniu, że jesteś godnym przywódcą i udowodnij im, że masz wszystko, co jest potrzebne do pokonania wrogiego najeźdźcy z kosmosu.

Rozbudzanie wewnętrznego jaskiniowca wymaga czasu i odwagi. Wykorzystaj fakt, że do premiery zostało jeszcze trochę czasu i zakup Jet Kave Adventure w cenie obniżonej o 10%: https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch-download-software/Jet-Kave-Adventure-1632734.html.

A jeśli wśród Twoich gier na Switchu znajduje się Castle of Heart, Golf Peaks lub Warplanes: WW2 Dogfight, będziesz mógł kupić grę aż o 15% taniej! Promocja potrwa do 1. października tego roku. Promocje nie łączą się.

O GRZE

Poznajcie Kave’a, wodza swojego plemienia – którym był aż do teraz. Wygnany przez własnych ludzi natrafia na… jetpack! Dzięki niemu staje się jedynym jaskiniowcem, który ma szansę wyjść cało ze starcia z wrogim Obcym. Wiecie, takim parszywym kolesiem z dalekich zakątków kosmosu, który nie ma żadnych skrupułów by wywołać katastrofalną erupcję wulkanu tylko po to, żeby naprawić swój latający spodek.

Tak właśnie rozpoczyna się wyprawa Kave’a, który musi uratować rodzinną wyspę i udowodnić swoją wartość plemieniu.

JET KAVE ADVENTURE – GŁÓWNE CECHY GRY:
  • Uratujcie wyspę i odzyskajcie honor Kave’a w zabawnej przygodzie Stone-Fiction
  • Przemierzcie z jetpackiem na plecach 36 barwnych poziomów wypełnionych sekretami i niebezpieczeństwami
  • Wykorzystajcie swoją wierną maczugę oraz sprzęt zwinięty od Obcych, aby wyciąć w pień ponad 30 rodzajów wrogów
  • Pokażcie na co Was stać podczas karkołomnych sekwencji latanych i wymagających walk z bossami
  • Opanujcie do perfekcji napędzane jetpackiem skakanie po platformach, aby zebrać przedmioty potrzebne do ulepszania sprzętu
  • Grajcie na czas, nie tracąc życia lub zbierając jak najwięcej znajdziek w specjalnym trybie wyzwań
  • Wyruszcie na niezwykłą zręcznościową przygodę 2.5D, stworzoną specjalnie z myślą o konsoli Nintendo Switch

Jet Kave Adventure w wersji cyfrowej pojawi się na platformie Nintendo Switch już 17. września tego roku. Wszyscy gracze mogą już teraz zamówić tytuł przedpremierowo w cenie obniżonej o 10% (15% jeśli posiadacie już inne tytuły na Nintendo Switch od studia 7levels) w sklepie Nintendo eShop: https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch-download-software/Jet-Kave-Adventure-1632734.html

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl