Izako Boars nawiązuje współpracę z ASUS Republic of Gamers

 

ASUS Republic of Gamers, znany producent sprzętu dla graczy, podpisał umowę sponsorską z Izako Boars, organizacją esportową stworzoną przez Piotra „Izaka” Skowyrskiego. Podopieczni najpopularniejszego streamera w Polsce mogą liczyć na wsparcie w postaci sprzętu komputerowego najwyższej klasy.

Zawodnicy Izako Boars będą korzystali m.in. z laptopów gamingowych ASUS ROG STRIX GL502 w dwóch wersjach kolorystycznych Myst Black i Titanium Armor. Przenośne komputery wyposażone są w procesory 7 generacji Intel® Core™ i7, karty graficzne NVIDIA® GeForce® GTX1070 oraz matryce 120 Hz z technologią G-SYNC™. Ponadto ich stanowiska uzupełnią słuchawki ROG CENTURION i podkładki ROG SHEAT.

O świeżo ogłoszonej współpracy w ciepłych słowach wypowiedział się właściciel organizacji, Piotr Skowyrski: “Po sukcesie w turnieju ASUS ROG Join The Republic Community Challenge i przygodzie, którą zapewnił nam ASUS Republic of Gamers cieszę się, że dołączają do projektu Izako Boars.”

 

Sprawdź nasz test

ASUS B350-F Strix Gaming – test

 

ASUS Republic of Gamers jest czwartym sponsorem, który pojawi się na koszulkach Izako Boars. Wcześniej wsparcie zapewnili marka orzeźwiających napojów Sprite, producent kropli do oczu HYLO-CARE oraz największy legalny polski bukmacher STS.

Organizacja Izako Boars swoje korzenie czerpie z organizowanego przez ASUS Republic of Gamers turnieju Join the Republic Community Challenge. To właśnie tam narodził się trzon składu, który następnie został uzupełniony o dwóch doświadczonych zawodników. Podczas finałowego turnieju rozgrywanego w Szwecji reprezentacja Polski pod przywództwem Izaka pokonała Niemców, Francuzów oraz gospodarzy imprezy.

Oficjalna prezentacja zespołu miała miejsce w marcu podczas Intel Extreme Masters na stoisku Sprite. Od tego czasu zespół wziął udział w wielu turniejach zarówno online jak i offline. Do aktualnych sukcesów bez wątpienia możemy zaliczyć pierwsze miejsce na Lordi’s Game Cup czy też trzecie miejsce w ESL Mistrzostwach Polski.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3905 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl