Inspiruj się, twórz i graj z firmą ZOTAC na CES 2019

 

ZOTAC Technology, światowy producent sprzętu komputerowego, który od lat znany jest z szeregu innowacji technologicznych, ma zaszczyt poinformować, że na targach CES 2019 zaprezentuje najnowsze innowacje, które znalazły się w najświeższych produktach i systemach marek ZOTAC i ZOTAC GAMING. W apartamentach ZOTAC w Caesars Palace zaprezentujemy najnowsze urządzenia gamingowe i sprzęt komputerowy, w tym pierwszą, chłodzoną cieczą kartę graficzną ZOTAC GAMING GeForce RTX, nowej generacji linię komputerów Mini ZBOX, gamingowy komputer MEK MINI i wiele innych nowości.

MAŁY, ALE WYDAJNY GAMINGOWY KOMPUTER PC

Na targach CES, na uwagę z pewnością zasługuje wielka premiera komputera MEK MINI, „drobnego dodatku” do serii ZOTAC GAMING MEK Gaming PC, który jawi się jako wyzwanie, aby zostać jednym z najmniejszych na świecie gamingowych komputerów stacjonarnych o wydajności pełnowymiarowego desktopa. Oprócz tego pojawią się unikatowe edycje systemów MEK MINI, w których kolorystyczna stylistyka zadebiutuje na targach CES.

Systemy MEK MINI zaprojektowano z myślą o tym, aby zapewnić wysoką, gamingową wydajność wszędzie tam, gdzie jest ona potrzebna, zachowując jednocześnie ultra-kompaktową i dobrze wentylowaną konstrukcję obudowy o pojemności zaledwie 9,18 L. Wewnątrz niej zmieścił się sześciordzeniowy procesor Intel Core™ i7 oraz dyskretna karta graficzna ZOTAC GAMING GeForce RTX™ z serii 20, która może być używana w najbardziej wymagających grach. Karta ta obsługuje gry korzystające z technologii śledzenia promieni i DLSS.

 

MEK MINI zoptymalizowany został pod kątem prędkości, dlatego, w jego konstrukcji. jako główny napęd użyto dysku SSD M.2 NVMe, a dane przetwarzane przez procesor przechowywane są w szybkiej pamięci DDR4 o pojemności 16 GB. Dzięki temu gwarantowana jest oszałamiająca szybkość działania komputera, niemniej gracze mają wciąż dużo miejsca do zainstalowania szerokiej gamy swoich ulubionych gier na dysku twardym o pojemności 2 TB. Maszynę wyposażono w kartę sieciową Killer Gigabit Ethernet i bezprzewodowy moduł sieciowy Killer Wireless, dzięki czemu MEK MINI zapewnia również najszybsze i najbardziej niezawodne połączenia zarówno przy przewodowej, jaki i bezprzewodowej transmisji danych, w których gry online, streaming wideo i audio mają absolutny priorytet.

 

„Mały, ale potężny MEK MINI to idealny i jednocześnie kompaktowy komputer do gier, który zamieni każde miejsce w gamingowe stanowisko. Jego lekka i przyjazna dla często podróżujących osób konstrukcja pozwala na korzystanie z niego w niezwykle zróżnicowanych środowiskach – na LAN party, turniejach e-Sportowych, pokazach publicznych, w pracy lub w domu. Sprzęt ten to idealny wybór dla graczy, którzy chcą cieszyć się grą na najwyższym poziomie, bez względu na to, gdzie się znajdują”, powiedział Jacky Huang, dyrektor ds. produktów w ZOTAC Technology.

 

Sprawdź nasz test

Zotac ZBOX RI531 plus

 

NAJWYŻSZEJ KLASY, CHŁODZONA CIECZĄ KARTA GRAFICZNA Z RODZINY RTX 

Na targach, po raz pierwszy publicznie, zostanie zaprezentowana karta ZOTAC GAMING GeForce RTX 2080 Ti ArcticStorm. Swoją wyjątkową wydajność zawdzięcza perfekcyjnemu połączeniu najlepszego procesora graficznego, Geforce RTX 2080 Ti, i niezwykłego systemu chłodzenia cieczą – nowej konstrukcji ArcticStorm, charakteryzującej się również dopracowaną i odświeżoną stylistyką, w której wykorzystano precyzyjne, laserowo grawerowane elementy służące do bezpośredniego podświetlenia karty. Dzięki temu, oraz za sprawą adresowalnych diod LED, które wprowadzono w systemie oświetlenia SPECTRA 2.0, podświetlenia karty jest jeszcze bardziej ostre i wyraźne.

 

System chłodzenia ArcticStorm, zbudowano w oparciu o blok wodny przykrywający całą powierzchnię karty, a dodatkowo, dzięki wykorzystaniu 16+4-fazowego zasilania, karta charakteryzuje się niezrównaną stabilnością, wydajnością energetyczną i najsilniejszym chłodzeniem w historii serii RTX.

 

ZBOX MINI – KROK NAPRZÓD W KONSTRUKCJI PECETÓW

Firma ZOTAC zaimplementowała również najnowsze technologie w nowych, miniaturowych komputerach z serii ZBOX Mini PC, dzięki czemu są one jeszcze bardziej funkcjonalne i wydajne.

Przyjrzyjmy się najpierw nowym modelom z serii MAGNUS EC i EN. W systemach z rodziny MAGNUS po raz pierwszy znalazły się najnowsze, wydajne karty graficzne z serii GeForce RTX. Wyposażono je również w ósmej generacji procesory Intel Core i5. Dzięki temu oba urządzenia charakteryzują się płynną pracą i dużą wydajnością, której pragnie każdy komputerowy entuzjasta. Ponadto, pomimo znacznie mniejszej, zajmowanej przez urządzenia przestrzeni, są one w stanie zapewnić wyjątkowo dużą prędkości transmisji danych, dzięki kartom sieciowym Killer Wireless i Killer LAN.

Nowa seria ZBOX Q Mini PC to również wyższa wydajność pracy, a to za sprawą zastosowania w nich znanych ze stacji roboczych procesorów Xeon, desktopowych, profesjonalnych kart graficznych z serii Nvidia Quadro P5000 oraz kart sieciowych 2.5Gps Killer Ethernet, co czyni z tych komputerów najpotężniejsze, miniaturowe modele stacji roboczych dostępnych w linii produktów ZBOX Mini PC.

Warto też zapoznać się z najpotężniejszym komputerem Mini PC z serii P, który po raz pierwszy dostępny jest z procesorem Intel Core i7, oraz pierwszą maszyną ZBOX Mini PC przeznaczoną do streamingu na żywo. Komputer ten korzysta z procesora Intel Core i5 i ma fabrycznie zainstalowane oprogramowanie Streamlabs OBS. Peceta wyposażono również w zintegrowaną z kartę Avermedia, umożliwiająca przechwytywanie obrazu 4K @ 30Hz, co czyni z niego idealną, a jednocześnie elegancką platformę do strumieniowego przesyłania materiałów wideo.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl