Icy Dock MB601VK-B – metalowa obudowa na dysk z przepustowością 32 GB/s

 

MB601VK-B to obudowa ICY DOCK nowej generacji, wyposażona w interfejs PCI-E z możliwością obsługi dysków SSD Intel, Micron i Seagate o ultra szybkich 2,5’’ U.2 NVMe w zewnętrznej 3,5’’ zatoce.

Doskonała wydajność

Zbudowany z interfejsem U.2 nowej generacji, MB601VK-B oferuje przepustowość do 32 GB/s i obsługuje dyski 2,5’’ U.2 NVMe SSD, SAS and SATA, 2,5’’ SSD i dyski twarde . Doskonała wydajność MB601VK-B zapewnia maksymalną prędkość transferu dla najbardziej intensywnych zadań, takich jak transfery i odświeżanie bazy danych w czasie rzeczywistym, masowe gromadzenie danych z wielu sieci, VMware oraz edycja dużych zasobów multimedialnych wirtualnej rzeczywistości na dużą skalę, wideo, muzyki i innych grafik pomiędzy wieloma stacjami roboczymi.

Uwaga: host NVMe U.2 jest zobowiązany do przyjęcia dysków NVMe, SAS lub SATA.

NVMe_Rear.jpg

Wygodne urządzenie i dostępność

Szuflada EZ Slide obsługuje funkcję wymiany na gorąco, która sprawia, że U.2 NVMe SSD jest łatwy do wymiany i konserwacji. Taca jest również przystosowana do dysków twardych o wysokości od 7 do 15 mm i dysków SSD, tworząc2,5’’ zatokę na dysk U.2 NVMe SSD. Podczas gdy taca nie znajduje się wewnątrz MB991IK- B, specjalna zaślepka Anti-Dust Flap zapobiega przedostawaniu się kurzu do obudowy.
mb991_tray.png
Z przodu MB601VK-B znajduje się dioda LED, która pokazuje stan napędu, gdy jest włączony, wyłączony lub dostępny. Technologia Active Power (APT) umożliwia włączenie diody LED tylko wtedy, gdy dysk twardy jest włożony do obudowy. Aby zapewnić bezpieczeństwo dysku, system blokady eagle-hook gwarantuje, że dyski twarde nie zostaną wysunięte bez potrzeby. Dodatkowo 2-segmentowa blokada zapewnia dodatkową ochronę przed kradzieżą dysków, a także chroni poufne dane.
Sprawdź nasz test

SanDisk Extreme 500 – test zewnętrznego dysku SSD

mb601_led_activity.gif

Metalowa osłona

MB601VK-B została w całości wykonana z metalu, dzięki czemu jest w stanie wytrzymać najcięższe warunki. Konstrukcja Full Metal ToughArmor jest idealna do urządzeń przemysłowych, wojskowych i medycznych, które muszą spełniać wymagania dotyczące palności.
mb991_full_metal.png

Kluczowe cechy

– Mieści 1×2,5” U.2 NVMe SSD lub 2,5” SAS/SATA SSD/HDD
– Pasuje do dowolnej zewnętrznej wnęki na napęd 3,5”
– Obsługuje szybkość transferu NVMe 32 Gb/s
– Obsługuje 2,5 SSD o wysokości 7 mm, 9mm, 12,5 mm, 15mm
– Active Power Technology (APT) – włącza się tylko wtedy, gdy w napędzie znajduje się dysk
– Technologia zapobiegająca wibracji (AVT) – tworzy bezpieczne środowisko dla dysków twardych lub SSD
– Uziemienie EMI – chroni dyski twarde przed uszkodzeniami elektrycznymi
– System eagle-hook i 2-segmentowy klucz zabezpieczający utrzymują napędy w obudowie
– Konstrukcja Heavy Duty Full Metal idealna do zastosowań korporacyjnych
Dystrybutorem Icy Dock w Polsce jest MOSPAN.
Źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3911 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl