Icy Dock FatCage MB155SP-B – obudowa RAID na 5 dysków

 

Icy Dock FatCage MB155SP-B to 5-dyskowa obudowa RAID na dyski SATA, która zajmuje jedynie trzy zatoki 5,25″.

Wydajne odprowadzanie ciepła

FatCage wykorzystuje metalową obudowę w celu ułatwienia rozprowadzania ciepła. Równocześnie duży 92-milimetrowy wentylator z doskonałą efektywnością odprowadza ciepło z dysków twardych, sterując przepływającym powietrzem przez otwory w kierunku wiatraka. Podwójne otwory na górze i dole obudowy pozwalają utrzymać optymalną temperaturę. Dodatkowo płytka PCB zamontowana na tyle obudowy posiada wycięcia w kluczowych miejscach, które ułatwiają przepływ powietrza z i do obudowy.
mb155_space_saving.png

Modułowy system chłodzenia

Dołączony 92-milimetrowy wentylator jest w pełni modularny, aby zapewnić jak najmniej problemową wymianę i konserwację – zatoka jest kompatybilna z każdym wentylatorem o tym samym rozmiarze. Aby poszerzyć zakres kompatybilnych wentylatorów, zarówno 2-, jak i 3-pinowe złącza znajdują się w łatwo dostępnych miejscach. Dzięki temu użytkownik ma wolność wyboru w wyborze wyposażenia obudowy.

Niezawodna wymiana na gorąco

Icy Dock MB155SP-B dzięki tacom EZ-Tray wspiera funkcję hot swap, dzięki której wymiana dysków odbywa się błyskawicznie. Wystarczy nacisnąć przycisk zwalniający i pociągnąć lub popchnąć uchwyt. Wbudowany system prowadnic pozwala na bezpieczne podłączenie dysku z każdym razem. Rozwiązanie to ułatwią wymianę w razie awarii macierzy RAID lub przy przenoszeniu danych.
mb155_ez-tray.png
Źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3887 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl