GTA 6 – Ruszyły prace nad kolejną częścią Grand Theft Auto

Plotki o produkcji GTA 6 pojawiły się już kilka dni po premierze GTA V. Teraz jednak z anonimowego źródła wypływają informacje, że prace faktycznie trwają. Do tego dowiedziano się jakoby w przyszłości Rockstar miało w planach umieszczenie akcji gry w klimatach azjatyckich, a dokładniej w Japonii. Niewykluczone, że powrócą do tego pomysłu przy okazji kolejnej części. Przypominamy też, że R. w 2003 roku zastrzegł patentem nazwy: 

GTA: Bogota, GTA: Tokyo i GTA: Sin City.

Jako ciekawostkę warto dodać, że niedługo po premierze GTA V na stronie faktopedia.pl mogliśmy zobaczyć taką informację, która oczywiście mogła być tylko domysłem:
faktopedia

Jednak teraz możemy też dopuścić myśl, że GTA 6 opuści po tylu latach Amerykę, choć jest to mało prawdopodobne. GTA w Europie, Azji ? Czemu nie. Rockstar wie jak robić gry i odnajdzie się bez problemu (jeśli zajdzie taka potrzeba) w nowych klimatach. Pamiętajmy – R. jest znane z tego, że nie zasypuje nas masą informacji i trailerów, więc oficjalnych filmów, screenów i informacji można będzie się spodziewać niedługo przed premierą, jak to miało miejsce do tej pory. Nam pozostaje póki co tylko czekać.

O Adrian Konkało 47 Artykuły
Były redaktor działu gry oraz urządzenia mobilne na portalu WavePC.pl