Green Cell PRIME – pierwszy powerbank zaprojektowany w Polsce

 

Chcąc połączyć funkcjonalność z wysoką jakością wykonania, zespół R&D Green Cell stworzył power bank PRIME. Urządzenie zostało w całości zaprojektowane w Polsce, a jego charakter ma spełnić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Design

Producent zadbał o to, aby power bank był zarówno funkcjonalny, jak i prezentował się stylowo niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy – czy w podróży czy na spotkaniu biznesowym. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości ogniw litowo-polimerowych akcesorium ma zaledwie 13 mm grubości, zaś jego waga nie przekracza 200 gramów. Green Cell PRIME wyposażono również w stylowe, zielone podświetlenie.
Sprawdź nasz test

Green Cell USB Quick Charger. Jedna ładowarka – trzy naładowane urządzenia

 

Wytrzymałość

Do stworzenia PRIME’a wykorzystano materiały, które cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia. Cała konstrukcja zapewnia pełne bezpieczeństwo i trwałość urządzenia.

Technologia

Power bank Green Cell PRIME wyposażono w ogniwa litowo-polimerowe o wysokiej żywotności i realnej pojemności 10 000 mAh. Zastosowana w urządzeniu autorska technologia Ultra Charge jest w pełni kompatybilna z Quick Charge, Samsung AFC, Huawei FCP oraz wieloma innymi standardami szybkiego ładowania. Pozwala ona na ładowanie w kilku trybach – 5 V, 9 V lub 12 V przy maksymalnej mocy 18 W. Prócz każdego rodzaju telefonu Green Cell PRIME może bezpiecznie ładować również urządzenia wymagające niskiego prądu ładowania, takie jak opaski fitness, smartwatche lub słuchawki bezprzewodowe. Dzięki funkcji pass-through możliwe jest jednoczesne ładowanie power banku oraz zasilanie smartfona.

Power bank Green Cell PRIME – kiedy dostępny?

Premiera najnowszego produktu marki Green Cell datowana jest na 22 lutego 2019 roku. Można go jednak zakupić w przedsprzedaży już od 14 lutego.
Więcej informacji można znaleźć na stronie greencell.global.
Źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3725 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl
 • mark3r

  Wygląda na prawdę mega! Zamówiłem, Zobaczymy jakie sprawi wrażenie 🙂

 • B4RTB

  Zamówiłem i czekam na odbiór.
  Na pewno zrobię unboxing na YouTubie, bo design tego powerbanka jest obłędny.
  IDEALNE ZGRANIE KOLORÓW I PŁASZCZYZNY!

 • Gimbu Europa

  Zamówiłem pińcet. Ułożę na ścianie w cegiełkę. Taki dizajn obłędny, że somsiad spadnie z krzesła, jak przyjdzie na piwo.

  • B4RTB

   Somsiad to przez miesiąc się nie będzie odzywał, jak zobaczy, że w domu taki dobrobyt 😂

 • Karotakarola

  Wygląda ciekawie na renderach, ciekawe jak będzie w realu i jak z powierzchnią. Póki co i tak w domu siedzą już 3 powerbanki z lamaxa wiec nie kupię, ale fajnie, że coś od nas się pojawia.