Graj jak mistrzowie! x-kom G4M3R 500 z procesorami Intel Core

 

Podczas finałów ESL Mistrzostw Polski 2018, które odbędą się na Poznań Game Arena, najlepsi gracze w Polsce korzystać będą z komputerów x-kom G4M3R 500 opartych o procesory Intel® Core® 8. generacji.

 

x-kom G4M3R 500 to oficjalny komputer ESL Mistrzostw Polski 2018. Gwiazdy polskiej sceny Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends 12-14 października będą walczyć o mistrzowskie tytuły na komputerach przygotowanych wspólnie przez x-kom, Intel i ESL.

Wydajność godna mistrzów dostępna jest także dla amatorów. x-kom G4M3R 500 to zestaw od razu gotowy do gry. Ucieszy on również tych, którzy są zainteresowani podkręcaniem i wyciśnięciem absolutnego maksimum z komponentów. Desktopy składane są z najbardziej wydajnych podzespołów wybranych przez zespół specjalistów we współpracy z overclockerem Marcinem ‚rybą’ Rywakiem – mistrzem Europy i wicemistrzem świata MSI Master Overclocking Championship.

 

Sprawdź nasz tekst

Gigabyte P57 Test laptopa dla wymagających

 

Każda z konfiguracji opiera się o  procesory Intel® Core® ósmej generacji z odblokowanym mnożnikiem, zapewniające nieskrępowaną rozrywkę w grach i bezproblemowe streamowanie. Komputery z rodziny G4M3R 500 wyposażone zostały w modele procesorów Intel Core i5 oraz i7, by odpowiadać na potrzeby każdego gracza. Dzięki skrupulatnej optymalizacji komponentów i najnowszym sterownikom gracze mogą liczyć na maksymalną liczbę FPS-ów w topowych grach takich jak Far Cry 5*, Assassin’s Creed: Origins* czy Wiedźmin 3: Dziki Gon*.

W ramach partnerstwa z ESL, Intel wspiera technologicznie wszystkie turnieje esportowe, a także działalność produkcyjną i studyjną firmy. Intel jest także współorganizatorem najdłuższej serii turniejów esportowych, Intel Extreme Masters, którego finały od kilku lat odbywają się katowickim Spodku. Urządzenia wykorzystywane przez ESL do produkcji transmisji działają w oparciu o połączenie mocy procesorów klasy PC z rodziny Intel Core oraz serwerowych z linii Intel® Xeon®. Procesory Intela gwarantują stabilną rozgrywkę przy maksymalnych ustawieniach gry, zarówno dla uczestników najważniejszych światowych turniejów esportowych, jak i dla amatorów hobbystycznego grania.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3829 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl