Gra Doom BEZPŁATNIE przy zakupie wybranych płyt głównych AM3+ oraz PC z tymi podzespołami

 

firma AMD uruchamia dziś promocję, w ramach której przy zakupie wybranych płyt głównych z gniazdem AM3+ lub komputerów z tymi podzespołami można otrzymać bezpłatnie kod do gry Doom. W Polsce promocja będzie realizowana przez sklepy Komputronik oraz ITPromo.pl i będzie aktywna od dziś do 27 stycznia 2017 lub do wyczerpania zapasów – w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Kupony będą ważne do 27 marca 2017 roku. Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

 

Promocja ta to doskonała okazja do zakupu nowego komputera w oparciu o platformę AMD lub też do modernizacji posiadanego zestawu. Osoby zainteresowane skorzystaniem z tej promocji powinny zwracać uwagę na oznaczenie produktów we wskazanych sklepach, aby mieć pewność otrzymania kuponu na grę.

 

Doom jest doskonale zoptymalizowaną grą dzięki zastosowaniu nowej generacji API – Vulkan. Ten tryb zapewnia optymalne wykorzystanie możliwości wielordzeniowych procesorów AMD FX oraz kart graficznych Radeon (szczegóły techniczne można znaleźć tutaj). Zapraszamy też na podstronę poświęconą grze Doom, w której znajdą Państwo zarówno informacje o samej grze, jak i promocji.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl