Gobliński złodziej powraca w nowym zwiastunie Styx: Shards of Darkness

 

Po raz pierwszy gracze poznali Styksa w 2014 roku, gdy znienacka zakradł się panteonu najlepszych skradanek w historii. Podstępny goblin powróci jeszcze w tym roku na konsole PS4 i Xbox One oraz PC w napędzanej silnikiem Unreal Engine 4 grze Styx: Shards of Darkness. Polskim wydawcą tego tytułu zostało CDP.pl, które zapewni także jego lokalizację na język polski (w wersji z napisami).

Poprzednia odsłona przygód Styksa, złodzieja i zabójcy – a przy okazji obślizgłego goblina – zupełnie niespodziewanie zebrała bardzo dobre recenzje i trafiła do serca wielu graczy, którym brakowało bezkompromisowych, wymagających skradanek.

Opublikowany z okazji targów E3 zwiastun prezentuje Shards of Darkness w całej okazałości. Przebywając w sprawach “biznesowych” w Thoben, Mieście Złodziei, Styx dobija targu z tajemniczym Helledrynem, który zleca mu wykradnięcie ambasadorskiego berła. Robota jest ryzykowna, bo niezwykłym przedmiotem interesują się najróżniejsze typy spod ciemnej gwiazdy, ale zapłata jest tego warta: to magiczny bursztyn, źródło mocy goblińskiego złodzieja…

źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl