Genesis: mysz Zircon 330 – granie uwolnione od kabli

 

Nowa mysz marki Genesis, Zircon 330, ma czerpać z najlepszych wzorców jeśli chodzi o kształt i wykonanie. Jak zapewnia producent urządzenie umożliwia bezprzewodową pracę na jednym ładowaniu nawet przez miesiąc.

Zircon 330 to nowa mysz bezprzewodowa marki Genesis, oferująca klasyczny, sprawdzony kształt dla myszy gamingowych. Nowy model posiada zaokrąglone krawędzie i panele boczne ułatwiające chwyt oraz przyciski dodatkowe, wygodnie ulokowane pod kciukiem. Całość leży pewnie w dłoni, a przy tym nieźle się prezentuje. Mysz docenią też leworęczni gracze, jest bowiem konstrukcją symetryczną.

Zircon 330 wyposażono w akumulator o pojemności 750 mAh. Oznacza to aż miesiąc użytkowania na jednym ładowaniu. Co jeśli akumulator zacznie się rozładowywać w trakcie rozgrywki? Żaden problem, wystarczy podłączyć do myszy, służący także do ładowania, kabel USB. W trakcie ładowania baterii Genesis Zircon 330 działa jak normalna mysz przewodowa. Kiedy pracujemy z myszą bez użycia kabli, komunikuje się ona z komputerem dzięki niewielkiemu odbiornikowi nano, chowanemu (w razie potrzeby) w obudowie myszy. Zasięg łączności bezprzewodowej to około 10 metrów.

 

Sprawdź nasz test

Genesis Krypton 800

 

W Genesis Zircon 330 zastosowano sensor PixArt PAW3212 – czujnik o rozdzielczości do 3600 DPI. Jest to zresztą wartość regulowana, którą można zdefiniować za pomocą jednego z dodatkowych przycisków. Maksymalna akceleracja sensora to 10G, więc powinni ją docenić także fani dynamicznych gier.

Produkt wyceniono na 89 zł.

Specyfikacja:

  • Sensor: PixArt PAW3212
  • DPI: 800-3600
  • Maksymalna akceleracja: 10 G
  • Częstotliwość próbkowania: 500 Hz
  • Masa: 105 g
  • Wymiary: 126 x 66 x 37 mm
  • Akumulator 750 mAh

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl