Genesis: bądź w samym środku akcji

 

Virtual 7.1 czy stereo? Dylemat ten jest równie popularny, co odwieczny konflikt między myszkami optycznymi i laserowymi. Genesis, choć wspiera obydwie strony, tym razem jednak oddaje w ręce graczy słuchawki stereo, kryjące się pod nazwą H49.

H49-3

Zastosowany w H49 system stereo powoduje, że dźwięk rozchodzi się przestrzennie, a gracz ma wrażenie, iż rzeczywiście znajduje się na polu bitwy. Lepsze brzmienie mają zapewnić także duże przetworniki o średnicy 50 mm. W urządzenie wbudowano również mikrofon, dla lepszej komunikacji ze swoim zespołem.

Po co się denerwować?

Dla efektywniejszego korzystania z urządzenia na przewodzie umieszczono pilot do regulowania głośności. Takie rozwiązanie ma pomóc w trakcie rozgrywki uniknąć nerwowego szukania odpowiednich przycisków, by zamiast tego intuicyjnie i błyskawicznie ustawić moc dźwięku na taki poziom, jaki aktualnie jest najlepszy dla gracza.

H49-6

Wygoda na długie godziny walk

Nauszniki oraz pałąk słuchawek pokryto ekoskórą, a muszle zostały otoczone miękką poduszką. W ten sposób nawet w trakcie wielogodzinnych potyczek H49 będzie leżał odpowiednio ułożony na głowie i nie rozproszy uwagi w czasie trwania ważnej rundy.

Poprowadź go jak chcesz

Kabel H49 posiada odporny na uszkodzenia tekstylny oplot, dzięki czemu można go bez obaw przeciągać przez ostrzejsze krawędzie biurka. Stwarza to większe możliwość zarządzania okablowaniem na swoim gamingowym stanowisku.

Premiera słuchawek H49 zapowiedziana jest na początek lipca, a ich cena będzie wynosić 79,99 zł.

 H49-5

Cechy produktu:

– System dźwiękowy: stereo

– Pasmo przenoszenia słuchawek: 20 – 20 000 Hz

– Dynamika głośników: 96 dB

– Impedancja głośników: 32

– Czułość mikrofonu: -38 dB

– Pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 – 10 000 Hz

– Średnica przetwornika: 50 mm

– Złącza: 2 x 3-pin 3,5 mm stereo mini-jack

– Długość kabla: 2,2 m

– Przewód: tekstylny

źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl