Gatewalkers nominowane do PGA Awards! Przyjdź i zagraj na Poznań Game Arena 2019

 

Polska gra akcji z elementami RPG i survivalu otwiera swe podwoje i zaprasza wszystkich chętnych do odwiedzin w trakcie PGA 2019 w dniach 18-20 października.

Miło nam poinformować, że gra Gatewalkers tworzona przez studio A2 Softworks została nominowana do nagród PGA Awards, które zostaną przyznane w trakcie Poznań Game Arena już w najbliższy weekend!

Zobacz pierwszy zwiastun Gatewalkers:

Gatewalkers to gra akcji z elementami RPG oraz survivalu w rzucie izometrycznym. Przemierzamy w niej obce światy, zbieramy zasoby, walczymy z potworami i poznajemy tajemnice przedziwnych struktur Pradawnych. W proceduralnie generowanych krainach czekają na nas coraz to nowe zagrożenia – toksyczna lub rzadsza atmosfera, ekstremalne warunki pogodowe czy wieczna ciemność.

Obszerne demo Gatewalkers będzie można sprawdzić na Poznań Game Arena (18-20 października)! Zapraszamy do Pawilonu 5A na stoisko nr 46. Będzie można grać samodzielne lub w trybie kooperacji, bo Gatewalkerzy, Kroczący przez Bramy, lubią działać drużynowo.

Zapraszamy również media na dedykowany pokaz i rozmowę! Chętnie opowiemy o grze i studiu.

Więcej o Gatewalkers:

W grze Gatewalkers naszymi działaniami kieruje Gildia, wyznaczająca bohaterom nowe zadania i rzucająca kolejne wyzwania, jednak zwiedzając odległe krainy znajdziemy też coś dla siebie: materiały, pozwalające wykonać lepszy sprzęt i tajemnicze, czekające na zbadanie ruiny. Gracz jest tu tym, co nosi, więc szybka zmiana szat na solidną zbroję sprawi, że przed kolejną wyprawą z maga przerobimy się na potężnego wojownika – elastyczność jest jedną z kluczowych cech Gatewalkers.

Niezależnie od tego, kim będziemy, produkcja A2 Softworks solidnie przetestuje nasze zdolności. Wszystkie ataki, nasze oraz wrogów, są skillshotami – unikanie rysowanych na ziemi wzorów zapowiadających cios i zwracanie uwagi na to, gdzie rzucamy nasze obszarówki, ma spore znaczenie.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3905 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl