Gamescom 2016: Genesis dołącza do stawki

 

Tysiące entuzjastów wirtualnej rozrywki gromadzi się co roku w Kolonii chcąc zobaczyć, w jakie tytuły przyjdzie im zagrać w ciągu najbliższych miesięcy. Podczas tegorocznej edycji Gamescomu także i producenci sprzętu zaprezentują swoją ofertę. Wśród wystawiających się marek nie zabraknie Genesisa.

Stoisko popularnego w Polsce producenta urządzeń gamingowych znajdować się będzie w strefie B2B. Genesis zamierza przedstawić dotychczasowe produkty, w tym swoją nową klawiaturę mechaniczną RX85. Wedle zapewnień producenta, otrzymamy produkt wysokiej jakości, który zanadto nie nadwyręży zasobności naszych portfeli.

Klawiatura Genesis RX85 2 (1)

Ponadto Genesis zaprezentuje linię foteli dla graczy. Nadarzyła się okazja, aby przedstawić przed szerszą publicznością model SX33, który już od jakiegoś czasu jest dostępny w sprzedaży. Na stoisku będzie można również obejrzeć przedpremierowy pokaz foteli SX77 oraz SX55. Pierwszy z nich pojawi się już wkrótce, a na drugi przyjdzie nam poczekać nieco dłużej.

Z20836_63057

Gamescom przez zaledwie kilka lat działalności zdążył zdobyć status największej tego typu imprezy w skali światowej. Wydarzenie stanowi pozycję obowiązkową w kalendarzu każdego pasjonata branży gamingowej. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 17-21 sierpnia w Kolonii.

źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl