G1 – jedna obudowa, dwie możliwości – Ty decydujesz!

 

G1 jako:

GAMING       lewa boczna strona z hartowanego szkla i z futurystyczna optyka RG


BUSINESS   lewa boczna strona z blachy a podświetlenie RGB mozna kpl. wylaczyc lub tylko przednia Listwe zostawic

DOPASUJ DO SWOICH POTRZEB

Obudowę Chieftronic G1 możesz dopasować do swoich wymagań, wybierz boczny panel z hartowanym szkłem dla podkreślenia efektu światła A-RGB (GAMING) lub zdecyduj się na klasykę eleganckiego panelu z blachy (BUSINESS). Korzystaj z magnetycznego kontrolera, który obsłuży aż 6 wentylatorów i 2 listwy A-RGB LED i mocuj go beznarzędziowo  w wygodnym dla Ciebie miejscu.

WSZYSTKO DLA LEPSZEJ PRACY

Przednie filtry wlotu powietrza i wysuwany filtr
w dole obudowy chronią G1  przed kurzem i tym samym zapewniają czyste powietrze wewnątrz.

Dodatkową opcją jest ruchomy wspornik kart graficznych do wykorzystania masywniejszych konstrukcji dla rozbudowanego układu chłodzenia.

JAKOŚĆ I FUNKCJONALNOŚĆ

Za jakość obudowy odpowiada wykonanie ze stali 0.8 SPCC i hartowane szkło oraz obsługa  wszystkich konwencjonalnych technologii płyt głównych RGB +5V, takie jak ASUS™ AURA, ASRock™ RGB Sync, MSI™ Mystic Light Sync i Gigabyte™ RGB FUSION. Wygodnie wyprowadzone złącza na górze obudowy pozwalają na ich wygodną obsługę.

Obudowa 0.8 mm SPCC

CHIEFTRONIC G1 opiera się na sukcesie renomowanej jakości Chieftec oraz doświadczeniu w dziedzinie obudów komputerowych, a także zapewnia świeży i innowacyjny design. W ten sposób spełnione są wysokie standardy graczy i zaawansowanych użytkowników.

Adresowalne RGB

Delikatna a zarazem futurystyczna optyka RGB sprawia, że obudowa jest idealna dla wszystkich fanów RGB, którzy cenią ponadczasową elegancję swojego komputera. Obsługuje  wszystkie konwencjonalne technologie płyt głównych RGB +5V, takie jak ASUS™ AURA, ASRock™ RGB Sync, MSI™ Mystic Light Sync i Gigabyte™ RGB FUSION.

Wysuwane filtry przeciwpyłowe

Przednie filtry wlotu powietrza i wysuwany filtr znajdujący się na dole obudowy, chronią Chieftronic G1 przed kurzem i tym samym  zapewniają czyste wnętrze.

Funkcjonalny montaż

kontrolera RGB HUB

Rozbudowany wielofunkcyjny Hub z funkcjonalną instalacją w obudowie. Ten  wielofunkcyjny RGB Hub  zawiera 6-pinowe złącza wentylatora 6PIN i dwa złącza 3PIN + 5V RGB* dla dodatkowego komponentu, takiego jak na przykład taśma LED, wentylator lub wodne chłodzenie. Dzięki mocowaniu magnetycznemu wielofunkcyjny Hub można umieścić w dowolnym miejscu wewnątrz obudowy, umożliwiając praktyczną, beznarzędziową i czystą instalację.

*1x 6PIN RGB wentylator i 2x 3PIN listwy świetlne RGB są już podłączone.

 

O Paulina Nowak 3905 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl