Edifier S1000 DB – Recenzja głośników

 

Firma Edifier jest znana na świecie z produktów bardzo dobrej jakości: dobrze wykonanych i z dobrym dźwiękiem. Ja przez ostatni miesiąc miałem okazję testować jeden z ich flagowych produktów, kolumny 2.0 S1000 DB. Zestaw nie jest tani, bo kosztuje:

>>>Cena głośników Edifier S1000<<<

więc i oczekiwać należy dużo. Jak wypadły? Sprawdźcie sami!

 

 

O Dawid Nowak 112 Artykuły
Pasjonat nowych technologii, redaktor WavePC.pl, vloger i bloger.
 • GamerLive

  Moim zdaniem są za drogie 🙁

  • Szymon Legut

   zgadzam się z Tobą, ale jeśli chodzi o jakość to są miodzio (miałem ich do testów na 3 dni) 😀

 • Szymon Legut

  Co do samych kolumn. Głośniki mają całkiem spoko specyfikację, ale cena powala.. Podobne głośniki można by było stworzyć samemu zamawiając odpowiednie membrany oraz skrzynię u np: stolarza. Cena wyszła by o wiele niższa, doliczając do tego tuner wyrobilibyśmy się w granicach 1000 zł, gdzie jednak jakość tego sprzętu była by znacznie lepsza. Ale jeśli chodzi o produkt nie uwzględniając ceny to mocne 9,5/10 🙂

 • dibon

  Jeśli dla kogoś są zbyt drogie, polecam budżetowy model 1600RTIII za około 400zł. Dają radę nagłośnić salon 20m^2 i grają bardzo czysto.

 • Tyrus Gail

  Wyśmienite głośniki za obecną cenę (1499). Jeśli chcesz nagłośnić mieszkanie, nie zadowalają cię małe głośniki komputerowe, a nie masz miejsca/funduszy na osobny wzmacniacz i kolumny, to jest wyśmienita alternatywa. Nie polecam słuchać post-PRLowskich domorosłych audiofilów, którzy zatrzymali się mentalnie i technicznie w latach 80-tych (i twierdzą, że jedyne co dobrze gra to 20letni wzmacniacz i stare Altusy), ale samemu posłuchać i wyrobić sobie zdanie.
  Moim zdaniem S1000 bija jakością dźwięku na głowę każdy tani zestaw z pasywnymi kolumnami (a także każde monitory odsłuchowe w tej cenie). Dźwięk jest pełny, ciepły, bas przygniata, a nie dudni, świetnie słychać poszczególne instrumenty.
  I uwaga – nie są to głośniki do łupania, ale do dobrej muzyki i filmów (z dobrej katy dźwiękowej, lub osobnych urządzeń).

 • BlacK MagiC

  Które lepsze, te czy S2000?

  • DawidN20v2

   JA bym brał te S1000DB.