Dziś premiera Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan

 

Cdp.pl, oficjalny dystrybutor gier firmy Activision, z przyjemnością informuje, że dziś na polskim rynku pojawiła się gra Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan. Jej głównymi bohaterami są nowojorskie żółwie: Leonardo, Raphael, Donatello i Michelangelo.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan to zespołowa chodzona bijatyka TPP, w którą można grać samemu lub w drużynie do czterech graczy w trybie wieloosobowej kooperacji online. Wymierzaj sprawiedliwość ogromnym falom przeciwników i spróbuj swoich sił w starciu z bezkompromisowymi, ulubionymi przez fanów złoczyńcami takimi jak Shredder, generał Krank, Karai, Bebop, Rocksteady, Armagoon, Wingnut i Slash. Każdy z żółwi charakteryzuje się odmiennym stylem gry, który może zostać wzbogacony o specjalne ciosy ninjutsu, przedmioty oraz inne premie, by zgarnąć pierwsze miejsca w globalnych rankingach podzielonych na różne poziomy trudności.

Gra Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan, przedstawiająca oryginalną historię napisaną przez Toma Waltza z IDW Publishing, wzoruje się na zarazem ponurym i humorystycznym klimacie początków serii i cieszy oko piękną, kolorową grafiką 3D w technice cel-shading.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan zostało wydane w Polsce na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 i Xbox 360. Gra posiada klasyfikację wiekową PEGI 12.

Zobacz zwiastun gry

Grę można nabyć m.in. na cdp.pl.

źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl