Dzień Chłopaka – propozycje prezentów od Jabra

 

Wybierając prezent na Dzień Chłopaka warto postawić na elektronikę. Zestawy słuchawkowe Jabra spełniają doskonale warunek praktyczności oraz wygody użytkowania, a przy tym stanowią bardzo ciekawy i funkcjonalny gadżet. Jeśli dodamy do tego doskonały dźwięk dla rozmów i muzyki, nowoczesny design oraz wsparcie asystentów głosowych, otrzymujemy propozycję, która zadowoli każdego mężczyznę, niezależnie od wieku.

Bez względu na to czy obdarowany jest fanem technologii, miłośnikiem muzyki, rekinem biznesu, czy też zapalonym sportowcem, z pewnością doceni zalety zestawu słuchawkowego marki Jabra. Poniżej prezentujemy wybrane urządzenia dopasowane do różnego stylu życia i zainteresowań.

Jabra Elite 65t i Jabra Elite Active 65t

Dla fanów technologii, muzyki oraz dla aktywnych użytkowników

Model Elite 65t został opracowany z myślą o najlepszych połączeniach bezprzewodowych i czerpaniu doskonałych wrażeń muzycznych każdego dnia. Zestaw oferuje wsparcie asystentów głosowych za dotknięciem jednego przycisku. Elite Active 65t posiada dodatkowo wbudowany czujnik ruchu, dzięki czemu umożliwia śledzenie parametrów aktywności fizycznej. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest możliwość personalizacji brzmienia, które można uzyskać za pomocą specjalnego korektora dźwięku dostępnego w dedykowanej urządzeniu aplikacji mobilnej Jabra Sound+. Urządzenia wyposażono w baterię zapewniającą do 5 godzin pracy, a z przenośną stacją ładującą można wydłużyć ten czas aż do 15 godzin.

Jabra Elite Sport

Dla sportowych zapaleńców

Zestaw słuchawkowy Elite Sport doskonale sprawdzi się podczas intensywnych treningów dzięki motywującej muzyce w doskonałej jakości oraz zintegrowanej aplikacji Jabra Sport Life. Precyzyjny monitor pracy serca umieszczony w uchu współpracuje z aplikacją analizując parametry i sprawność fizyczną. Pomiar tętna, czasu, odległości, licznik powtórzeń, czy porady na temat regeneracji organizmu po treningu pozwalają dostosować ćwiczenia do indywidualnych możliwości i optymalizować korzyści płynące z każdego treningu. Bateria zapewnia do 4,5 godzin pracy urządzenia, a z przenośną stacją ładującą aż do 13,5 godzin.

 

Sprawdź nasz test

Snab OverTone EP-82M BT – recenzja

 

Jabra Elite 65e

Dla łączących pracę z weekendowym luzem

Elite 65e to propozycja dla wszystkich tych, którzy stawiają na jakość dźwięku oraz wygodę podczas wielu rozmów w ciągu dnia oraz słuchania muzyki. Jabra Elite 65e posiada funkcję aktywnej i pasywnej redukcji hałasu – profesjonalny ANC – dzięki czemu pozwala cieszyć się niczym niezakłóconym dźwiękiem i krystalicznie czystymi połączeniami, w każdym miejscu. Wyposażono go w baterię, która zapewnia do 8 godzin użytkowania urządzenia, gdy używa się ANC, oraz aż do 13 godzin, gdy ANC jest wyłączone.

 

Dostępność

Dostępność w wybranych sieciach detalicznych, w tym Media Ekspert, Media Markt, EURO RTV AGD oraz X-kom.

Jabra Elite 65t – 649pln Jabra Elite Active – 699pln Jabra Elite Sport – 899,99pln

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl