Drugie rozszerzenie do Valhalla Hills już dostępne

 

Nieustraszeni wikingowie wyruszają na kolejne podboje. Wydawnictwo Techland ogłasza, że DLC do Valhalla Hills noszące nazwę Fire Mountains, jest już dostępne. Wszyscy posiadacze polskiego wydania gry, w której skład wchodzi przepustka sezonowa, otrzymają dodatek za darmo.

VH_Shot_DCL2_02s

Rozszerzenie jest drugim po Sands of the Damned dodatkiem do gry. Fire Mountains to przede wszystkim nowy teren – wulkaniczne góry otoczone kipiącą lawą. Z jednej strony kamienna wyspa bogata jest w niespotykane minerały, z drugiej – to teren mało przyjazny, pełen  drapieżników. Gracz musi uważać na nowe typy przeciwników wśród których są m.in. ogniste trole i skorpiony. W walce pomocne okazują się nowe zaklęcia pozwalające np. zesłać na wrogów piekielny ogień. Dostępny jest pakiet nowych screenów przedstawiających DLC Fire Mountains.

Architekci sukcesu „The Settlers”, którzy utworzyli studio Funactis, proponują nowe podejście do klasycznej rozgrywki o rozbudowie osad i kierowaniu plemieniem podwładnych. Valhalla Hils to duchowy spadkobierca  tej kultowej gry, tworzona jest przez ten sam zespół ludzi. Gracz obejmuje kontrolę nad wikingami, którzy potrzebują pomocy w dotarciu do mitycznego raju wojowników, tytułowej Valhalli. Jego zadaniem jest zatem rozbudowa wioski i przydzielanie zadań walecznym podwładnym, by zdobyć szczyt góry.

VH_Shot_DCL2_04s

Polskie wydanie to Edycja Wzbogacona, wersja bogatsza niż edycja premium „2-Horned Helmet”. W zestawie z grą znajduje się m.in. Season Pass z dwoma DLC, plakat, cyfrowy artbook i soundrtrack.

Valhalla Hills wraz z nowym rozszerzeniem jest dostępna w wersji na platformę PC, z polską lokalizacją kinową.

źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl