Dominuj i zdobywaj – barbarzyńskie podboje w Conan Exiles

 

Conan Exiles dostępny jest już na rynku w wersjach na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Techland – partner Koch Media i polski wydawca surwiwalowej produkcji z otwartym światem – zaprasza na ostatni odcinek dzienników dewelopera opowiadający o dominacji w brutalnym świecie gry.

Dominacja to – obok przetrwania i budowania – trzeci z filarów rozgrywki w Conan Exiles. W ikonicznym świecie, znanym fanom z legendarnej serii fantasy, niebezpieczeństwa czyhają na każdym kroku: od drapieżnych zwierząt po pradawne, potężne istoty. Największym zagrożeniem są jednak inni banici, w których wcielają się pozostali gracze.

 

Sprawdź nasz test

Wolfenstein II The New Colossus – recenzja gry

 

Conan Exiles oferuje rozgrywkę wieloosobową dla 40 graczy. Każdy z nich buduje własną potęgę i każdy prędzej czy później zamarzy o podbiciu i zdominowaniu terenów zasiedlonych przez pozostałych.

Conan Exiles łączy w sobie cechy gry akcji oraz produkcji z otwartym światem nastawionej na crafting oraz przetrwanie. Na podbój czekają znane z przygód Conana krainy – badając je gracze poznają bogatą historię pradawnych ludów, będą też walczyć o terytoria i składać ofiary bóstwom, by te wspomogły ich krucjatę.
Źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl