Dołącz do ASUS Republic of Gamers na Intel Extreme Masters 2016

 

Notebook chłodzony cieczą, zakrzywiony monitor z odświeżaniem 100Hz czy niecodzienne komputery z najmocniejszymi komponentami – takie nowości szykuje ASUS na finały Intel Extreme Masters 2016, czyli mistrzostwa świata w grach komputerowych w katowickim Spodku. Ponadto spotkania z ekspertami, youtuberami, turnieje gier, promocje cenowe i konkursy, w których do wygrania będzie m.in. notebook GL552. Producent obchodzi w tym roku dziesięć lat istnienia submarki Republic of Gamers, a wszystkie aktywności na stoisku połączy hasło „Join The Republic”.

 

Dołącz do Republiki Graczy – „Join The Republic”

Na IEM 2016 firma ASUS zaprezentuje swoje produkty projektowane z myślą o graczach, ale także dostarczy uczestnikom nowej wiedzy na temat sprzętu, podnoszenia jego wydajności, wprowadzania modyfikacji i możliwości jakie dają autorskie technologie. Odbędą się spotkania z ekspertami m.in. ze wsparcia technicznego ASUS, moderami, graczami. Przez trzy dni youtuberzy Norbert ‘Dis’ Gierczak i Katarzyna ‘Kiara’ Kołodziej będą opowiadać o świecie League of Legends, przeprowadzą liczne zabawy i spotkania z fanami. Porad dotyczących jak wygrywać w Mortal Kombat udzielał będzie Adam ‘Moonspell’ Makiah, niejednokrotnie zajmujący czołowe miejsca w turniejach w Polsce i za granicą. Stoisko odwiedzą także goście specjalni: Tomasz ‘Gimper’ Działowy, Jakub ‘Jacob’ Weber i Piotr ‘Lachu’ Lach oraz żeńska drużyna Alsen Team, która w tym roku powalczy o zwycięstwo w turnieju CS:GO.

GX700_front_ze_stacja

W planach są konkursy m.in. zgadywanie kodu do sejfu z notebookiem ROG GL552, który trafi do rąk zwycięzcy czy składanie komputera na czas. Odwiedzający będą mieli okazję otrzymać karty członkowskie Republiki Graczy i zagrają na najmocniejszych komputerach z serii G w takie gry jak m.in. Fifa 16, Street Fighter, League of Legends czy Mortal Kombat. ASUS przygotowuje też atrakcyjne obniżki cen na wybrane produkty.

 

Wielki Test Wentylatorów do obudów 120mm i 140mm

 

Sprzęt dla najlepszych

Na stoisku ASUS nie zabraknie oczywiście najnowszego sprzętu. Będzie można zobaczyć zakrzywiony monitor gamingowy ROG PG348Q, chłodzony cieczą notebook ROG GX700 czy mysz optyczną ROG Spatha, która działa zarówno w trybie przewodowym, jak i bezprzewodowym. Ciekawostką są dwa zmodyfikowane desktopy, w tym jeden z płytą główną Maximus VIII Extreme i dwiema kartami graficznymi Strix GTX 980 Ti autorstwa Bartłomieja Kurpiewskiego. Drugi natomiast, to przygotowany przez Aleksandra ‘GaiJin’ Snopka projekt o nazwie Doom Biohazard w klimacie steampunk z kartą graficzną z serii Poseidon gotową na wodne chłodzenie.

 

10 lat Republic of Gamers

W 2006 r. firma ASUS, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie graczy i entuzjastów na wydajny sprzęt, powołała do życia markę Republic of Gamers. Od samego początku znana jest ona z wysokiej jakości produktów oraz zaangażowania w wydarzenia związane z grami i przetaktowywaniem, takie jak: QuakeCon, BlizzCon i Dreamhack. Sprzęt marki ROG przez ostatnie dziesięć lat nie raz brał udział w biciu światowych rekordów wydajności, a media na całym świecie przyznały mu tysiące nagród. Wśród produktów sygnowanych marką znalazły się: płyty główne, karty graficzne, notebooki, monitory, komputery stacjonarne, myszki, klawiatury, słuchawki i karty dźwiękowe stworzone z myślą o graczach i entuzjastach najwyższych osiągów.

ROG Swift PG348Q - Left

Nowości ze świata ROG można śledzić na rog.asus.com i na Facebook’u https://www.facebook.com/RepublikaGraczy, gdzie w trakcie IEM 2016 będą organizowane konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

 

Co, gdzie, kiedy?

Mistrzostwa świata gier komputerowych Intel Extreme Masters 2015 w Katowicach odbędą się w dniach 4-6 marca 2016 r., w katowickim Spodku. Wejście dla osób bez biletów zostanie otwarte o godzinie 12:00, a dla osób z biletami i karnetami już o godzinie 10:00. Stoisko ASUS będzie znajdowało się na w strefie Expo.

 

Aktualne informacje dot. aktywności proponowanych przez ASUSa na IEM 2016 będą publikowane na: https://www.facebook.com/events/1694883794120855/

źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl