Czy tak będą wyglądały postapokaliptyczne komputery?

 

Skorodowana, metalowa obudowa, pęknięta szyba boczna i dziury po kulach na przedniej ścianie przywołują postapokaliptyczne klimaty serii Fallout czy Mad Max. Tak wygląda jeden z moddów biorący udział w Case Mod World Series 2016. Autorem projektu jest Polak – Aleksander „Gaijin” Snopek.

10small

09small

Rekrutacja na organizowany przez Cooler Master konkurs modderski Case Mod World Series 2016, będący jednym z największych festiwali kreatywności w świecie gamingu trwa w najlepsze. Jedną z ciekawszych propozycji jest ta zaprezentowana przez rodzimego moddera, Aleksandra „Gaijin” Snopka.
08small

Transcend SSD370S 256GB i 512GB – test i recenzja dwóch dysków SSD

14small

Mod zatytułowany „Project Biohazard” wyróżnia się postapokaliptycznym oraz steampunkowym wyglądem. Duże wrażenie robi pęknięta boczna szyba, dziury po kulach czy dwa ogromne, imitujące zardzewiałe, wentylatory JetFLo 120 od Cooler Master.

15small

Alex SN wykorzystał kartę ASUS ROG GTX780 Poseidon, procesor Intel i5 1150, 32 GB pamięci RAM oraz dwa dyski SSD o łącznej pojemności 370 GB. Całość chłodzona jest wodnym EKWB na dwóch chłodnicach, a zasilane V1000 od Cooler Master.

Tutaj możecie zobaczyć proces powstawania moda.

16small

źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3911 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl