Cooler Master Swift-RX – recenzja podkładki pod mysz

Dziś mam przyjemność podzielić się z Wami wrażeniami z użytkowania podkładki od Cooler Master. Zapraszam do zapoznania się z recenzją!

Podstawowe informacje, opakowanie

Podkładka zapakowana została w niewielki kartonik z grafiką przedstawiającą produkt oraz informacjami od producenta.

Wymiary podkładki to 250 x 210 x 3 mm.

Cooler Master Swift-RX

Zobacz również test myszki CoolerMaster MasterMouse Lite S!

Wykonanie i wrażenia

Do mnie dotarł model w rozmiarze S – dostępne są jeszcze rozmiary M, L oraz XL. Podkładka jest miękka, wykonana z czarnego materiału. Jedyną ozdobą jest nazwa produktu w prawym górnym rogu. Krawędzie są elegancko i solidnie wyszyte czarną nicią – nici nie odsłaniają materiału ani nie strzępią się. Od spodu znalazła się czarna guma. Z podkładki korzysta się naprawdę przyjemnie. Nie zdarzyło mi się zauważyć aby ta przesuwała się po blacie. Materiał jest dość gładki, dzięki czemu przesuwanie myszką jest niemal bezdźwięczne. Wszystkie testowane sensory świetnie poradziły sobie z działaniem na tej podkładce.

Podsumowanie

Cóż mogę powiedzieć o tej podkładce? Szczerze mówiąc to nic niezwykłego. Podkładka nie wyróżnia się swoim designem, zatem jeżeli szukacie czegoś agresywnego bądź niespotykanie pięknego – nie trafiliście. Jeżeli chodzi o aspekt użytkowy, to tutaj Swift-RX nie pozostawia nic do życzenia. Blatu trzyma się jak przyklejona, wszystkie sensory działają świetnie a do tego jest cicha. Jakość wykonania również stoi na najwyższym poziomie. Zatem jeżeli szukacie właśnie takiej podkładki – funkcjonalnej i stonowanej, a do tego w świetnej cenie – Swift-RX to produkt dla Was.

 

Sprzęt do testów dostarczyła firma Cooler Master. Dziękujemy!coolermaster

O Jakub Laskowski 149 Artykuły
Pasjonat sprzętu komputerowego, gier i wszelkich gadżetów.