CHIEFTEC CLASSIC SERIA: nowa ATX obudowa dla profesjonalnego Komputera lub Stacji roboczej

 

CHIEFTEC, CM-25B-OP, znany jako światowy producent obudów komputerowych i zasilaczy, poszerza swoja serie Classic o kolejny nowy model CM-25B-400GPE. Od momentu wprowadzenia serii Classic na rynek (Maj 2019), stale rośnie jej popularność wśród system integratorów.

Obudowa CM-25B-400GPE  jest oparta na konstrukcji  obudowy  BM-25B-400GPE,  która ale zapewnia dodatkowy slot zewnętrzny 5,25 ” i optycznie nowy i profesjonalny przedni panel. Wykonana z wysokiej jakości stali SECC o grubości 0,7 mm, beznarzędziowym montażu Kart graficznych / ODD / HDD/ / SSD  powoduje że jest idealną serią dla wszystkich producentów komputerów którzy cenią seobie prawdziwą jakość i ponadczasowy design.

  • Wykonanie z wysokiej jakości stali SECC o grubości 0.7mm
  • Beznarzędziowy montaż: HDD, ODD, PCI
  • Elegancki design łączący funkcjonalność z estetyką

 

Sprawdź obudowy Chieftec z serii Classic

 

Seria Chieftec CLASSIC wprowadza nowe życie w sprawdzoną jakość i dziesięcioletni sukces obudów Chieftec ze świeżym wyglądem panelu przedniego na zewnątrz, przy jednoczesnym ulepszeniu jakości i funkcji wewnątrz. Zbudowana z wytrzymałej stali SECC o grubości 0.7 mm i zawierająca zestaw do montażu napędu bez użycia narzędzi, seria CLASSIC jest idealna dla producentów systemów, którzy cenią prawdziwą jakość i ponadczasowy design.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl
  • kicb

    Specjalizujemy się w wykonywaniu audytu cyberbezpieczeńswa. Pierwszy poziom audytu realizujemy bezpłatnie, co przekłada się na większe zaufanie klientów i możliwość przetestowania naszych umiejętności. Odpowiadamy za tworzenie całościowych raportów dotyczących cyberbezpieczeństwa i organizujemy ciekawe szkolenia tematyczne. Nasza asysta techniczna przekłada się realnie na Państwa spokój.