CD PROJEKT RED ogłasza nadchodzące wydanie limitowanej edycji konsoli Xbox One X inspirowanej Cyberpunk 2077.


Konsola o pojemności 1 TB, stworzona we współpracy między projektantami z CD PROJEKT RED i Microsoftu, oddaje miejski rozkład i dynamiczną technologię Night City. Jego konstrukcja zawiera świecące w ciemności elementy, niestandardowe panele dekoracyjne, diody LED, efekty zmiany koloru i tekstury – wszystkie przywołują wiele aspektów mrocznej przyszłości Cyberpunk 2077. Konsola jest wyposażona w bezprzewodowy kontroler Xbox, który został zainspirowany postacią Johnny’ego Silverhanda, i jest w połowie naturalny, w połowie chromowany. Kontroler będzie dostępny w dalszej części tego roku i można go teraz kupić osobno w wybranych sklepach, w tym w Microsoft Store.

 

Wraz z konsolą i kontrolerem zostanie dołączony cyfrowy kod do pobrania Xbox One dla Cyberpunk 2077 i inne niespodzianki, które zostaną wkrótce ogłoszone. Dodatkowe informacje dotyczące pakietu i kontrolera są dostępne na dedykowanej stronie internetowej.

 

Cyberpunk 2077 zostanie wydany 17 września 2020 r. Na PC, Xbox One i PlayStation 4, a wersja dla Google Stadia ma się rozpocząć w tym samym roku. Aby uzyskać więcej informacji na temat gry, śledź Facebooka, Twittera i odwiedź cyberpunk.net.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl