Bohaterowie „Przebudzenia mocy” w Disney Infinity 3.0

 

Disney Interactive i Lucasfilm ujawniają nowy zwiastun Świata Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy w grze Disney Infinity 3.0: Play Without Limits z bohaterami Gwiezdnych wojen. Premiera zestawu jest planowana na 18 grudnia. Disney Infinity 3.0 będzie jedyną grą, w której fani najnowszej odsłony serii filmowej, niezależnie od wieku, będą mogli na nowo przeżyć ulubione momenty Przebudzenia mocy.

 

Tt eSPORTS by Thermaltake Theron Plus – Recenzja myszki dla graczy i gadżeciarzy

 

W zestawie Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy wszyscy gracze będą mogli podróżować do odległej galaktyki, by z nowymi bohaterami i starymi przyjaciółmi wyruszyć na poszukiwania bardzo potrzebnego sprzymierzeńca.

Link do zwiastuna: https://youtu.be/Cih0Rx5OLII

W Świecie pojawiają się Finn, żołnierz podążający ścieżką przygód i niebezpieczeństw oraz Rey – zaradna i sprawna wojowniczka, która potrafi wyjść cało z każdej opresji. Spotkają się z Poe Dameronem, zaufanym pilotem ruchu oporu przemierzającym galaktykę z mistrzowską wprawą i Kylo Renem, agentem Najwyższego Porządku zagrażającym galaktyce podstępnymi działaniami.

di3przebudzenie

Dodatkowo, w Świecie Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy gracze będą mogli korzystać ze wszystkich postaci dostępnych w pozostałych Światach Gwiezdnych wojen dostępnych w Disney Infinity: Zmierzch Republiki, Powstanie przeciwko Imperium oraz Rebelianci.

tfa-screenshot-kylo-154930

Świat Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy jest już dostępny w przedsprzedaży w sklepie CDP.pl oraz w dobrych sklepach na terenie całego kraju.

Więcej informacji o grze Disney Infinity 3.0.
źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3911 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl