Bloody przedstawia nowe, budżetowe myszki gamingowe

 

Bloody, popularny producent peryferii komputerowych, wprowadził do sprzedaży nowe modele myszek gamingowych – Q80 i Q81. Obie  wyposażono w sensor optyczny AVAGO A3050 oraz metalowe ślizgacze Metal X’ Glide Armor Boot. Nowe produkty Bloody powstały z myślą o graczach, którzy oczekują solidnych podzespołów i wytrzymałych rozwiązań w przystępnej cenie.

 

Maksymalna precyzja

Sercem Q80 i Q81 jest sensor optyczny AVAGO A3050 o rozdzielczość do 3200 DPI. Dostępne modele gryzoni zapewniają kilka opcji zmiany czułości sensora i dostosowanie go do własnych potrzeb. Do wyboru mamy: 500, 1000, 1200, 1600, 2000 lub 3200 DPI. Dodatkowo, premierowe urządzenia Bloody charakteryzują się czasem reakcji przycisków na poziomie 1 ms i szybkością transmisji danych do 125 Hz na sekundę. Myszki Q80 i Q81 gwarantują maksymalną precyzję w każdym tytule FPS, MOBA, RPG czy RTS.

 

Sprawdź nasz test

Bloody TL80 Terminator – Test i recenzja krwawego gryzonia od A4Tech

 

Gamingowe z natury

Konstrukcje Bloody Q80 i Bloody Q81 oferują 8 programowalnych przycisków, które zostały pokryte materiałem zapewniającym pewny chwyt podczas nawet najbardziej wymagających rozgrywek. Trzy efekty podświetlenia LED sprawiają, że sprzęt świetnie prezentuje się na blacie biurka każdego gracza. Q80, dzięki subtelnemu wyglądowi, przypadnie do gustu osobom, które szukają gamingowych rozwiązań bez krzykliwego designu. Q81 to bardziej nowoczesna konstrukcja, z dwoma uchwytami po bokach, których celem jest zmaksymalizowanie wygody użytkowania.

Myszy na lata

Cykl życia optycznych mikroprzełączników zastosowanych pod głównymi przyciskami w urządzeniach Bloody wynosi co najmniej 10 milionów kliknięć. O to, aby myszy zawsze gładko sunęły po biurkach, dbają metalowe ślizgacze Metal X’ Glide Armor Boot. Cechują się nawet stukrotnie większą wytrzymałością od standardowych, gumowych lub teflonowych rozwiązań. Producent Metal X’ Glide gwarantuje, że ich technologia pokona dystans nawet do 300 kilometrów po dedykowanych powierzchniach. Przewody myszek zostały wzmocnione oplotem i gumowym zabezpieczeniem, który chroni przed pękaniem kabla.

Bloody Q80 oraz Bloody Q81 dostępne są w sprzedaży w sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w cenie już od 59 złotych.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl