Bez strachu – premierowy zwiastun DiRT 4

 

DiRT 4 na sklepowe półki trafi 9 czerwca, ale Wydawnictwo Techland, studio deweloperskie Codemasters oraz Koch Media już dziś prezentują zwiastun premierowy najnowszej odsłony legendarnej rajdowej serii oraz porcję nowych screenów. Gra dostępna będzie na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

 

Sprawdź nasz test

ETS2 Heavy Cargo Pack – sprawdzamy najnowsze DLC

 

DiRT 4 to największa jak dotąd odsłona serii. Dzięki dwóm modelom jazdy (gracza i symulacji) oraz szeregowi asyst, jakie można włączyć bądź wyłączyć, DiRT 4 oferuje zarówno głębię, której szukają doświadczeni wirtualni kierowcy oraz przystępność niezbędną dopiero rozpoczynającym przygodę z grami rajdowymi. Ponadto innowacyjny i intuicyjny system Twoja Tr4sa umożliwia generowanie niemal nieskończonej liczby wyjątkowych odcinków specjalnych.

DiRT 4 to nie tylko masa rajdowej zawartości z milionami odcinków w pięciu lokacjach, ale też zawody rallycross, oparte o licencję FIA World Rallycross Championship oraz krótkodystansowe wyścigi ciężarówek i buggy – Landrush. Do tego gracze mogą szlifować umiejętności w Akademii DiRT, dzięki której opanują manewry niezbędne do osiągnięcia poziomu mistrzowskiego. To wszystko sprawia, że DiRT 4 jest najgłębszą, a jednocześnie najbardziej przystępną grą w historii marki.

 

DiRT 4 (gra PC) – sprawdź ceny

 

DiRT 4 dostępny będzie na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One od 9 czerwca. Dostępne są już zamówienia przedpremierowe. DiRT 4 „Day One” Edition zawiera: samochód Hyundai R5 wraz z wejściówką na ekskluzywne Zawody Hyundai (zaplanowane na 9, 10 i 11 czerwca 2017) oraz ikonę założyciela.

Źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3915 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl