Bądź gotów na grad pocisków i litry krwi

 

God’s Trigger na rynku 18 kwietnia

Stworzony w piekielnej kuźni przez One More Level i powołany do ziemskiego życia przez Techland Publishing God’s Trigger to połączenie stylizowanej oprawy, ultra-brutalnej jatki i rozgrywki wymagającej wyrafinowanej precyzji. Mikstura ta zapewnia iście boską rozrywkę.
Gracze wskoczą w zakrwawione buty dwóch antybohaterów: Harry to upadły anioł, a Judy zbiegła z piekła demonica. Celem morderczego duetu jest zatrzymanie apokalipsy. Ale w sposób nieprzyzwoicie brutalny i z jak największym hukiem. Dwójka bohaterów to podwójna porcja destrukcji. God’s Trigger w trybie kampanii solo daje możliwość zmiany postaci w dowolnej chwili po to, by wykorzystywać ich unikalne zdolności i uzbrojenie. Można też stanąć ramię w ramię z prawdziwym partnerem, siejąc eksterminację w trybie kanapowej kooperacji.
Zanurz się w krwistej kąpieli w zwiastunie zapowiadającym premierę
W świecie God’s Trigger przetrwanie zależy od decyzji podjętych w ułamku sekundy, eliminacji przeciwników na szereg sposobów dzięki broni palnej i białej, umiejętnościom specjalnym i środowiskowym pułapkom. Rozpętaj spektakularną masakrę. Bądź gotów na niewybaczającą błędów, intensywną i śmiertelnie brutalną akcję, w której jedno pociągnięcie spustu wystarczy, by posłać do piachu zarówno adwersarzy jak i ciebie.

God’s Trigger dostępny będzie w wersji cyfrowej na PC, Xbox One i PlayStation 4 od 18 kwietnia 2019.
O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl