ASUS ROG Sheath – recenzja

 

Wraz z ostatnio testowaną klawiaturą od ASUS ROG, dotarła do mnie podkładka tego producenta, a dokładnie model ROG Sheath. Jak jest wykonana, jak się sprawdza i czy jest warta swojej ceny? Zapraszam na test!

>>> Sprawdź najniższe ceny ASUS ROG Sheath <<<

Podstawowe informacje, opakowanie

Podkładka dociera do nas w pudełku wykonanym w szarej kolorystyce z pomarańczowymi wstawkami. Możemy na nim znaleźć informacje na temat rozmiaru podkładki oraz hasła marketingowe.

Podkładka dostępna jest w jednym rozmiarze: 900 x 440 x 3mm.

Wygląd i wykonanie

Sheath wykonany jest w kolorystyce serii ROG, tj. czarno-czerwonej. Większość podkładki jest jednolita, czarna, natomiast w prawej części zauważymy duże logo ROG wraz z charakterystycznym wzorem w kolorze czerwonym. W lewym dolnym rogu znalazło się małe logo Republic Of Gamers. Sheath to podkładka typu speed. Boki podkładki są obszywane, a cały spód pokryty jest czerwoną gumą. Całość wykonana jest bardzo dobrze, obszycie jest bardzo dokładne, a powierzchnia antypoślizgowa sprawdza się świetnie.

Wrażenia z użytkowania

Podkładkę miałem przyjemność testować przez ok. 2 tygodnie. Zacznijmy od omówienia funkcjonalności: ta jest bardzo duża – dzięki dużej powierzchni zmieścimy na niej nie tylko myszkę, ale również klawiaturę, a przy tym, miejsca na ruchy gryzoniem nadal zostaje sporo. To w połączeniu z powierzchnią typu speed, tworzy ciekawą propozycję dla graczy low sens. A jak podkładka działa z myszkami? Z tymi lepszymi sensorami, zarówno optycznymi i laserowymi, nie napotkałem żadnych problemów (czerwony wzór nie przeszkadza w niczym). Sheath zaplusował u mnie również świetną powierzchnią antypoślizgową – trzyma się w miejscu jak przyklejona.

Podsumowanie

Podsumowując, ASUS ROG Sheath to dobra podkładka pod myszkę. Bardzo dobre wykonanie, dobra powierzchnia oraz brak problemów z działaniem myszek pozwala mi z czystym sumieniem polecić tą podkładkę. Jedynie cena mogłaby być trochę niższa.

>>> Sprawdź najniższe ceny ASUS ROG Sheath <<<

WavePC - rekomendacja

Sprzęt do testów dostarczyła firma ASUS. Dziękujemy! asus_logo

O Kacper Borawski 280 Artykuły
Młody pasjonat komputerów i wszystkiego co z nimi związane. Webmaster oraz redaktor WavePC.pl