Assetto Corsa z najnowszym zwiastunem „Zaprojektowane do perfekcji”

 

Wydawnictwo Techland, oficjalny partner 505 Games na rynku polskim, z przyjemnością dzieli się najnowszym zwiastunem „Zaprojektowane do perfekcji” do gry Assetto Corsa, który obrazuje precyzję odwzorowania samochodów i dbałość o najmniejsze detale. Assetto Corsa pojawi się na rynku polskim już 3 czerwca na platformę PlayStation 4 oraz Xbox One w cenie 219,90 zł.

Kunos Simulazioni przy Assetto Corsa za nadrzędny cel postawiło sobie stworzenie maksymalnie realistycznego symulatora wyścigów samochodowych na precyzyjnie odwzorowanych najsłynniejszych torach wyścigowych świata. To wszystko zostało przedstawione na najnowszym zwiastunie „Zaprojektowane do perfekcji”.

Najnowszy zwiastun „Zaprojektowane do perfekcji” można obejrzeć pod tym linkiem:

https://youtu.be/-8i8Rqz2FCo

Do odwzorowania samochodów oraz tras wykorzystano technologię laserowego skanowania, co zapewniło Assetto Corsa niezrównany poziom realizmu i perfekcyjnej dokładności. Producenci poszczególnych samochodów certyfikowali także wszelkie parametry techniczne, fizykę jazdy oraz oczywiście sam wygląd aut. Z podobną starannością odtworzono tory wyścigowe jak Silverstone, Monza czy osławiony „Ring”, czyli Nürburgring i jego trudniejszą, dłuższą wersję Nordschleife. Deweloperzy na bazie autorskiego silnika stworzyli niezwykle zaawansowany i symulacyjny model jazdy przy zachowaniu niezwykłej grywalności i możliwości dostosowania poziomu trudności gry do umiejętności kierowcy.

Ravcore Cyclone – test i recenzja myszki dla graczy

 

Asseto Corsa będzie też dostępny w Limitowanej Edycji Premierowej. Premierowy nakład, otrzymuje darmowy bonus nazwany – Prestige Pack. Pod tajemniczą nazwą kryje się 9 niesamowitych samochodów. Limitowana Edycja Premierowa będzie dostępna dokładnie w tej samej cenie, co wydanie standardowe (219,90 zł). Ilość gier jest ograniczona, tylko do wyczerpania zapasów.

Assetto Corsa – premiera przewidziana jest na 3 czerwca tego roku. Gra, dzięki Wydawnictwu Techland, będzie dostępna na polskim rynku na platformie PlayStation 4 oraz Xbox One.

źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3694 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl