Ana: nowa bohaterka w Overwatch

 

Jedna z założycielek Overwatch powraca po ponad siedmioletniej nieobecności. Przedstawiamy Anę – zaprawioną w boju weterankę, która wspiera sojuszników z daleka, używając całego arsenału zwykłej i mocno wyspecjalizowanej broni.

Podstawową bronią Any jest Karabin Biotyczny. Wystrzeliwane z niego strzałki leczą sojuszników lub ranią wrogów. Z kolei Granat Biotyczny świetnie sprawdza się podczas walki w zwarciu, ponieważ jednocześnie leczy członków drużyny Any i zadaje obrażenia wrogom znajdującym się w polu rażenia (sojusznicy otrzymają tymczasową premię do otrzymywanego leczenia, a wrogowie przez krótki czas nie będą mogli zostać uleczeni). Kiedy sytuacja na polu walki zaczyna wymykać się spod kontroli, Ana może wystrzelić Strzałkę Usypiającą, która powoduje u wrogów utratę przytomności.

Superzdolność Any – Nanowzmocnienie – zmienia członków jej drużyny w superżołnierzy: zapewnia im premię do szybkości ruchu, zwiększone obrażenia oraz zwiększoną odporność na ataki wroga.

Anę w akcji zobaczyć można na tym zwiastunie, z kolei jej historię przybliża wideo znajdujące siętutaj. Pod tym adresem zaś znaleźć można więcej materiałów prasowych (m.in. zrzuty ekranu z nową bohaterką).

źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl