Akcesoria Lenovo Legion w prezencie za zakup laptopów i desktopów dla graczy

 

Z okazji rozpoczynającej się niedługo imprezy Intel Extreme Masters 2019, marka Lenovo Legion przygotowała niespodziankę dla graczy planujących zakup wydajnego komputera. Osoby, które zdecydują się na zakup laptopa lub desktopa Lenovo Legion, mogą liczyć na atrakcyjne prezenty.

Marka sprzętu dla graczy Lenovo Legion na początku marca zawita do Katowic. W strefie Lenovo Legion na IEM EXPO, odbywającym się w ramach Intel Extreme Masters 2019, odwiedzający mogą liczyć na moc atrakcji. Z okazji wielkiego święta e-sportu, Lenovo Legion przygotowało niespodzianki dla wszystkich osób, które zdecydują się na zakup najnowszych desktopów i laptopów tej marki. W ramach uruchomionej właśnie Promocji, nabywcy komputerów Lenovo Legion nowej generacji otrzymają w prezencie akcesoria gamingowe. Są nimi myszka Legion RGB M200 Gaming Mouse oraz podświetlana klawiatura Lenovo Legion K200 Keyboard.

Legion RGB M200 Gaming Mouse to myszka wyposażona w czujnik optyczny o rozdzielczości 2400 DPI, z możliwością 4-stopniowej regulacji. Gracze otrzymują do dyspozycji 5 programowalnych przycisków oraz podświetlenie RGB.

Lenovo Legion K200 Keyboard to wygodna klawiatura membranowa oferująca użytkownikowi 3-kolorowe podświetlenie LED (czerwone, niebieskie, fioletowe). Jej możliwości w grach zwiększa technologia Anti-Ghostingu, pozwalająca rejestrować jednocześnie komendy z 12 klawiszy.

Nową Promocją Lenovo Legion objęte są laptopy i desktopy:

  • Lenovo Legion Y530
  • Lenovo Legion Y730
  • Lenovo Legion C530 (Cube)
  • Lenovo Legion C730 (Cube)
  • Lenovo Legion T530 (Tower)
  • Lenovo Legion T730 (Tower)

Aby wziąć udział w promocji, należy zakupić jeden z produktów promocyjnych w okresie od 14 lutego 2019 roku do 7 marca 2019 roku, w sklepie internetowym Morele.net.

Następnie, należy wyciąć z opakowania produktu kod kreskowy i numer seryjny urządzenia oraz przesłać kolorowy skan lub zdjęcie wyciętego kodu poprzez formularz zgłoszeniowy. Formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem: http://lenovogaming.pl/iem2019-promocja/  trzeba wypełnić w ciągu 14 dni od momentu zakupu komputera. Formularze zgłoszeniowe przyjmowane są przez Organizatora w czasie trwania promocji lub do wyczerpania puli prezentów. Jeden uczestnik może skorzystać z promocji tylko jeden raz i otrzymać tylko jeden zestaw prezentowy.

 

Sprawdź nasz test

Logitech G903 + PowerPlay – recenzja myszy i podkładki w technologi Lightspeed

 

Wydanie prezentów, po uprzedniej pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, nastąpi nie później niż w ciągu 14 dni roboczych licząc od dnia zatwierdzenia zgłoszenia. Prezent zostanie wysłany przesyłką kurierską na adres wskazany formularzu zgłoszeniowym.

Szczegółowe warunki promocji znaleźć można w Regulaminie Promocji.

Wszystkie komputery marki Lenovo Legion objęte są programem Lenovo Premium Care, który określa maksymalny czas naprawy urządzenia w ramach gwarancji na 5 dni roboczych. W razie jego przekroczenia, firma Lenovo zwraca nie tylko równowartość sprzętu, ale także naprawiony sprzęt. Wystarczy zarejestrować produkt na stronie lenovopremiumcare.pl w ciągu 30 dni od daty jego zakupu. Należy to zrobić nie później niż do 31 grudnia 2019 roku, który jest ostatnim dniem trwania promocji. Gwarancja realizowana jest w systemie door-to-door. Reklamacja zgłaszana jest za pośrednictwem specjalnego formularza, a zamówiony przez Lenovo kurier odbiera sprzęt bezpośrednio od użytkownika.

Więcej informacji o marce Lenovo Legion można uzyskać pod adresem www.lenovogaming.pl lub obserwując @LenovoLegionPolska w serwisie Facebook.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl