Advoider Lite – aplikacja mobilna, od teraz dostępna dla wszystkich za darmo!

 

Aplikacja mobilna Advoider Lite informująca za pomocą wiadomości “push” o rozpoczęciu, zakończeniu oraz prognozowanym czasie trwania reklam w telewizji, 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, od 26 marca br. będzie dostępna dla wszystkich użytkowników za darmo. Do tej pory możliwość korzystania z jej pełnej wersji, po zakończeniu 14 dniowego okresu próbnego, był płatny i wymagał wykupienia miesięcznej, trzymiesięcznej lub półrocznej subskrypcji. Od teraz w ramach akcji #wDomuPrzedTV przez najbliższe pół roku, będzie mógł z niej skorzystać każdy.

 

Od 26 marca na wszystkich użytkowników aplikacji mobilnej Advoider Lite czeka niespodzianka. W ramach akcji #wDomuPrzedTV, dostęp do jej pełnej wersji będzie darmowy przez okres 6 najbliższych miesięcy.

 

 • W dobie obecnie panującego kryzysu epidemiologicznego oraz obostrzeń z nim związanych, postanowiliśmy, że na czas kilku kolejnych miesięcy aplikacja Advoider Lite będzie bezpłatna. Zależy nam, aby każda osoba posiadająca smartfon z systemem operacyjnym iOS lub Android mogła bez żadnych przeszkód z niej korzystać. Niezależnie od tego czy będzie miała z aplikacją kontakt po raz pierwszy czy używa jej na co dzień. Zdajemy sobie sprawę, że następne tygodnie większość z nas spędzi w zaciszu własnego domu, często przed telewizorem. Dlatego jeżeli możemy w jakikolwiek sposób umilić i ułatwić ten czas, chcemy to zrobić – podkreśla Grzegorz Pych, CEO QDIQO.

 

Jak skorzystać z akcji #wDomuPrzedTV?

Jeśli do tej pory nie korzystałeś z aplikacji Advoider Lite, postępuj według poniższych wskazówek:

 • Pobierz aplikację Advoider Lite ze sklepu App Store lub Google Play.
 • Na ekranie trybu pracy aplikacji wybierz „Zarejestruj się” i uzupełnij wszystkie pola wymagane podczas rejestracji. Potwierdź swoje dane przyciskiem „Zapisz”.
 • Następnie kliknij w „Menu” aplikacji w zakładkę „Pomoc”. W formularzu kontaktowym, podaj swoje dane, a w treści zgłoszenia wpisz: „#wdomuprzedTV” i kliknij przycisk „Wyślij”.
 • W ciągu maksymalnie 48 godzin nastąpi aktywacja subskrypcji.

Podobnie wygląda sytuacja u osób, które na co dzień korzystają z aplikacji. W tym wypadku wystarczy, że użytkownik wejdziesz do „Menu” Advoider Lite, kliknie w zakładkę „Pomoc”, a następnie w formularzu kontaktowym, poda swoje dane oraz w treści zgłoszenia wpisze: „#wdomuprzedTV”.

 

 • Wszystkie osoby, które wykupiły dostęp do aplikacji Advoider Lite również będą mogły skorzystać z promocji. Po zgłoszeniu chęci udziału w akcji ich subskrypcja zostanie zawieszona, a następnie po zakończeniu bezpłatnego okresu, aktywowana dalej – dodaje Pych.

 

Aplikacja mobilna Advoider Lite, to:

 • Powiadomienia o rozpoczęciu, zakończeniu oraz prognozowanym czasie trwania reklam na obserwowanych kanałach, 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu;
 • Lista ponad 30 monitorowanych stacji TV;
 • Możliwość “obserwowania” wielu kanałów jednocześnie;
 • Aktualny program TV wraz z opisami dla ponad 200 stacji (Electronic Program Guide);
 • Przypomnienia o ulubionych filmach, serialach czy teleturniejach;
 • Informacje o powtórkach oraz nowych odcinkach ulubionych programów TV.

Aplikację można pobrać z App Store lub Google Play.

Więcej informacji dotyczących Advoider Lite dostępnych jest na stronie www.advoider.pl.

O Paulina Nowak 3887 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl