Action RPG Fallen Legion+ dziś debiutuje na Steam!

 

Fallen Legion+ – wyczekiwany przez wielu fanów gatunku action RPG, od dziś jest dostępny na Steam. Przygotuj się do rządzenia imperium rozdartym wojną oraz do błyskawicznego podejmowania trudnych decyzji, zmieniających losy państwa i jego mieszkańców. Królestwo Fenumii czeka aż przywrócisz w nim spokój i porządek.

Fallen Legion+ to nie jedna, ale dwie gry, które gracze otrzymują w pakiecie. Składają się na niego: Fallen Legion: Sins of an Empire(tytuł oryginalnie dostępny na PS4) oraz Fallen Legion: Flames of Rebellion (tytuł oryginalnie dostępny na PS4 i PS Vita). Obie gry opowiadają historię królestwa rozdartego wojną, którą przedstawiają z dwóch różnych perspektyw. Razem te dwa odmienne punkty widzenia składają się na bogate uniwersum Fenumii pełne zwrotów akcji, sprzecznych interesów oraz tajemnic z przeszłości.
Fallen Legion+ Launch Trailer
OBEJRZYJ PREMIEROWY ZWIASTUN FALLEN LEGION+
Odwiedź stronę gry na Steam (http://store.steampowered.com/app/612820/Fallen_Legion/), gdzie tytuł będzie dostępny już dziś, 5 stycznia, od godziny 17:00. Cena regularna to $29.99, a dodatkowo na premierę została przygotowana 20% obniżka!

f1965c42-2d77-4602-8b27-9333d7d0a7a6

FALLEN LEGION+
Fallen Legion: Sins of an Empire wyruszysz w pełną przygód podróż wraz z Księżniczką Cecille i enigmatyczną, gadającą księgą, aby przywrócić chwałę Twemu upadającemu królestwu. Odwiedzisz niezwykłe, ręcznie rysowane krainy, zamieszkiwane przez wrogich żołnierzy i smoki. Z nietypową drużyną u Twojego boku będziesz walczył z hordami wrogów, doprowadzając do perfekcji mordercze kombinacje ataków, pokonując wymagających bossów i szlifując swoje umiejętności w posługiwaniu się złożonym systemem walki.

Fallen Legion: Flames of Rebellion kontrolujesz rywala Księżniczki Cecille, Legatusa Laendura, który stoi na czele armii mającej jeden cel – obalenie rodziny królewskiej.  Dzięki dwóm grom w jednej otrzymujesz spójną, złożoną historię, przedstawiającą racje obu stron konfliktu. Przygody opowiedziane oryginalnie na obu platformach Sony i przeniesione teraz na PC uzupełniają się wzajemnie, aby zbudować bogate uniwersum Fenumii. W tym świecie to od Ciebie będzie zależało, czy zaszantażujesz księcia, aby wzmocnić swoją drużynę, czy naniesiesz podatek na umierającą z głodu wioskę, by wskrzesić jednego ze swoich kompanów. Fallen Legion+ popycha graczy do podejmowania trudnych decyzji i mierzenia się z ich konsekwencjami.

2487f039-6bed-43c2-8cbf-16ec296bb01d

FALLEN LEGION+ – GŁÓWNE CECHY GRY:

  • Konflikt zbrojny opowiedziany z dwóch perspektyw – scenariusz Fallen Legion+  obejmuje zarówno historię opowiedzianą w Fallen Legion: Sins of an Empire, jak również fabułę Fallen Legion: Flames of Rebellion.
  • Legion na Twoje wezwanie – kontroluj do czterech bohaterów jednocześnie, ćwicz mordercze kombinacje ciosów oraz odpieraj ataki przeciwników za pomocą precyzyjnie uruchomionego bloku w unikalnym systemie walki.
  • Każdy wydany rozkaz ma wpływ na Twoje imperium – błyskawicznie podejmuj decyzje, aby umiejętnie rządzić swoją krainą. Bądź gotowy zmierzyć się z konsekwencjami swoich wyborów.
  • Fantastyczna oprawa graficzna 2D – od kłów krwiożerczej mantykory do rozświetlonego zachodem słońca zamku Fenumii! Ręcznie rysowana grafika tworzy zachwycający świat.

69853e35-671f-4be4-8451-48afec82bd5d

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3725 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl