80 powodów, dla których warto zmienić klawiaturę

 

Szybkostrzelny Scorpion K5 od Geniusa

Firma Genius zaprezentowała nową klawiaturę gamingową, pochodzącą z serii Scorpion. Model K5,  dzięki funkcji repeat rate, pozwala lepiej kontrolować rozgrywkę.

Genius_Scorpion_K5_klawisze

Scorpion K5 stworzony został z myślą o fanach gier MMO, gdzie w pierwszej kolejności liczy się szybkość i czas reakcji. Umożliwia zaprogramowanie makra, które odciąża palce, automatyzując proces klikania w wybrane klawisze. Dostępne są trzy ustawienia: 40, 60 i 80 powtórzeń na sekundę. Gracz ma pełną kontrolę nad funkcją repeat rate, wybierając jedną z wartości za pomocą kombinacji FN+F1, F2 lub F3.

 

                                     Canyon Hazard – ciekawa klawiatura dla graczy

 

Genius Scorpion K5 posiada podniesione o połowę, w stosunku do standardowych klawiatur, klawisze, które mają poprawić komfort rozgrywki. Ich żywotność szacowana jest na 10 milionów naciśnięć. Siedmiokolorowe podświetlenie posiada 4-stopniową regulację jasności.

Genius_Scorpion_K5_bok

Standardem w całej serii Scorpion jest  opcja blokady przycisku Windows. Równoczesne naciśnięcie klawiszy FN+F12 eliminuje problem niezamierzonego wyjścia z gry. System anti-ghosting gwarantuje natomiast bezproblemowe korzystanie z 19 najczęściej używanych przez graczy klawiszy.

Genius_Scorpion_K5

Klawiatura Genius Scorpion K5 jest objęta 24-miesięczną gwarancją producenta. Sugerowana cena detaliczna nie jest jeszcze znana.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta.

źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl