7 Days to Die w ofercie Wydawnictwa Techland

 

Wydawnictwo Techland, oficjalny partner studia Telltale Games, ogłasza że zostało polskim wydawcą nachodzącej unikalnej produkcji o zombie – 7 Days to Die. Wymagająca gra surwiwalowa pojawi się na rodzimym rynku już 1 lipca w wersjach na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

7 Days to Die to produkcja, która stała się prawdziwym przebojem gdy pojawiła się na platformie PC (early access). Grę kupiło ponad 2 miliony graczy. Już za niecały miesiąc także gracze konsolowi będą mogli posmakować tego wyjątkowego klimatu. Dla zamówień przedpremierowych przygotowane są unikatowe skórki dla postaci, przedstawiające bohaterów z serialu The Walking Dead.

7D2D-PS4

Produkcja stanowi unikalne połączenie surwiwalu w czasie apokalipsy zombie, rozbudowanego craftingu i elementów gier tower defense. Gracz trafia do świata opanowanego przez krwiożerczych nieumarłych i tylko od niego zależy czy i jak przetrwa. W 7 Days to Die bezpośrednia walka nie jest priorytetem. Gracz musi pamiętać o zdobywaniu pożywienia i szukaniu odpowiedniego schronienia na długą noc, a walkę z hordami żywych trupów podejmować w ostateczności. Na uwagę zasługuje unikalny otwarty świat oraz całkowicie zniszczalne otoczenie. Ważnym elementem jest też tworzenie przedmiotów – broni i ubrań, ale też elementów budynków, służących do budowy schronu czy pułapek, którymi utrudnimy do niego dostęp.

„7 Days to Die to niezwykła swoboda działań która sprawia, że każda kolejna rozgrywka różni się od poprzedniej, dzięki czemu oferuje niemal nieskończone pokłady wyzwań i zadań, które pojawiają się przed graczem.” – mówi Manager ds. PR Wydawnictwa Techland, Anna Łada-Grodzicka.

Dostępny jest też klimatyczny trailer 7 Days to Die z prawdziwymi aktorami, który można znaleźć pod adresem https://youtu.be/kv7Q_5IGq9g.

W wersji konsolowej znalazł się tryb kooperacji dostępny dla dwóch graczy na podzielonym ekranie. Ponadto za pośrednictwem sieci dostępna jest kooperacja dla czterech osób oraz tryb wieloosobowy, w którym gracze mierzą się ze sobą.

Więcej informacji: http://wydawnictwo.techland.pl/nasze-produkty/7-days-to-die

7D2D-XboxOne

7 Days to Die ukaże się 1 lipca w cenie 159,90 zł na PS4 oraz Xbox One. Do zamówień przed premierą dodawany jest bonus skórki dla postaci, przedstawiające bohaterów z serialu The Walking Dead.

źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3911 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl