Tęczowa muzyka z wielofunkcyjnej żarówki LED.

 

Warszawa, 10 lutego 2016 – Firma Manta S.A., największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD wprowadza do sprzedaży rewolucyjną żarówkę wielofunkcyjną LED, rozwijając tym samym nową kategorię „Manta Party House”.

Manta_DLB002_box

Manta Smart LED Bulb with BT Speaker DLB002 to unikalne rozwiązanie łączące w sobie żarówkę LED o zmiennych kolorach świecenia oraz głośnik Bluetooth. Urządzenie po zamontowaniu w standardowym gnieździe żarówki pozwala zmienić typową żarówkę w nowoczesne źródło światła i dźwięku. Po połączeniu ze smartfonem lub innym urządzeniem poprzez Bluetooth możliwe jest sterowanie kolorami świecenia żarówki. Uzyskanie wybranego koloru świecenia jest niezwykle proste, gdyż wystarczy wybrać odpowiedni kolor z bogatej palety barw. Dodatkowo dzięki głośnikowi Bluetooth możliwe jest odtwarzanie muzyki ze smartfonu lub innych urządzeń mobilnych, a także uzyskanie efektów dyskotekowych. Gwint E27 zapewnia łatwość montażu i pasuje do standardowych oprawek żarówkowych. Manta LED Bulb DLB002 współpracuje z urządzeniami typu iPhone4S oraz wersjami późniejszymi pracującymi pod systemem iOS 7.0 i nowszymi, a także urządzeniami Android od systemu 2.3.3.

Manta_DLB001a

Manta DLB002 to mała i sprytna żarówka, która w dowolnej chwili zamieni pokój nastolatka w imprezowy klimat. To także doskonały i niedrogi pomysł na oryginalny prezent.

 

Braven BRV-PRO – Recenzja niesamowitego głośnika Bluetooth

 

Dodatkowo żarówkę możemy podłączyć bezpośrednio do kontaktu bez konieczności używania gwintu lampy poprzez dedykowany adapter Manta E27 DLB001A (dostępny osobno).

Sugerowana cena detaliczna Manta Smart LED Bulb DLB002 (brutto):  99 PLN

Sugerowana cena detaliczna Manta E27 Adapter DLB001A (brutto):  9,90 PLN

Manta_DLB002

Link do strony z produktami:

http://www.manta.com.pl/pl/dlb002,

http://www.manta.com.pl/pl/dlb001a

Specyfikacja techniczna Manta Smart LED Bulb with BT Speaker DLB002:

Jasność:  400 lm

Wbudowane głośniki:  TAK, 5 W, 40 Hz – 18 kHz

Zasilanie:  AC 100-240 V 50-60 Hz

Bluetooth:  Tak

Dodatkowe funkcje: sterowanie smartfonem, zmiana koloru RGB, odtwarzanie muzyki, wybór godzin pracy

Zniekształcenia:  poniżej 1%

Moc urządzenia:  15 W

Rodzaj gwintu: E27

źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl
 • magda906

  Fajny pomysł 🙂 To nowy sposób odbierania muzyki w domowym zaciszu 😉 Bardzo mi się podoba, a możliwych zastosowań jest tak wiele, że aż mi się w głowie kręci 🙂 Super 🙂

 • Moim zdaniem to świetne urządzenie – wcześniej się z czymś takim nie spotkałem. Mam je co prawda dopiero od kilku dni, ale póki sprawdza się świetnie – polecam.

 • Anna Kolibaj

  Żarówka rewelacyjna, rozwiązanie z tą muzyką i światłem bardzo fajne. Gadżet taki dla młodych miłośników muzyki i dyskoteki. W własnym zaciszu można się super bawić samemu lub z znajomymi.

 • oskarr85

  Kupiłem tą „muzyczną żarówkę” parę tygodni temu dla córki i śmiało mogę powiedzieć, że to świetne urządzenie dla nastolatków, a przynajmniej według mojej córki. To świetny i w miarę niedrogi pomysł na nietypowy prezent.

 • aanka91

  Dość ciekawe, oryginalne urządzenie – starszym osobom raczej się nie spodoba, ale dla nastolatków będzie to świetna rozrywka. Mi bardzo się podoba – mam tą żarówkę od kilku dni i jak najbardziej polecam, szczególnie, że cena nie jest wysoka.

 • kkazikk87

  Parę dni temu kupiłem tą grającą i świecącą żarówkę w prezencie dla siostrzenicy (nastolatki) i prezent był bardzo udany, więc polecam. Cena jest dość niska biorąc pod uwagę możliwości.