Nowy keypad Razer Orbweaver Chroma to pełna kontrola w trakcie rozgrywki i 16.8 miliona kolorów do wyboru

Nowy keypad Razer Orbweaver Chroma to pełna kontrola w trakcie rozgrywki i 16.8 miliona kolorów do wyboru

 

Firma Razer odświeżyła swój wysokiej klasy keypad gamingowy Razer Orbweaver o podświetlenie Chroma, zachowując jego najważniejsze cechy – wygodę i niepowtarzalną ergonomię zapewniającą pełną kontrolę i nieograniczone możliwości personalizacji.

 

Kolonia, Niemcy (Gamescom 2015) – Firma Razer™, lider na rynku urządzeń zintegrowanych i oprogramowania dla graczy, poinformowała o wprowadzeniu na rynek keypadu Razer Orbweaver Chroma – w pełni konfigurowalnego, mechanicznego i ergonomicznego keypadu gamingowego, który został przygotowany tak, aby zapewnić turniejowy poziom kontroli rozgrywki. Dodatkowo gracze mogą się teraz cieszyć podświetleniem Chroma dopasowującym się do innych urządzeń z serii Razer Chroma.

Podobnie jak poprzednia wersja keypada, nowy Razer Orbweaver Chroma został wyposażony w 20 w pełni programowalnych przycisków z przełącznikami mechanicznymi Razer, ruchomy (w ośmiu kierunkach) pad pod kciuk oraz konfigurowalne moduły pod kciuk, dłoń i nadgarstek, a także, po raz pierwszy, w ulubione przez graczy podświetlenie Chroma, które zadebiutowało w klawiaturze Razer BlackWidow Chroma.

Wbudowane zielone przełączniki mechaniczne Razer, o wymaganej sile aktywacji 50g, gwarantują, że każda komenda zostanie wykonana z szybkością zgodną z tą, której użyje gracz naciskając klawisze. Pad pod kciuk może zostać wykorzystany zarówno do poruszania się, jak i wprowadzania niemal nieskończonych możliwości kombinacji czarów i umiejętności, które można stworzyć za pomocą aplikacji sterownika Razer Synapse. Dzięki Razer Orbweaver gracze mogą uwolnić pełną potęgę swoich postaci w grach i zasypać wrogów gradem zaklęć, macro i umiejętności – wszystko z niesamowitą prędkością i sprawnością.

„Razer Orbweaver Chroma to urządzenie peryferyjne dla graczy, które zapewni pełną kontrolę nad rozgrywką” – mówi Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO firmy Razer. „Posiadanie wszystkich najważniejszych przycisków pod opuszkami palców, to niepowtarzalne uczucie. Orbweaver zapewni ogromny komfort użytkowania i wyeliminuje ryzyko rozproszenia uwagi gracza.”

Razer Orbweaver dołącza do serii produktów Razer Chroma, w tym do wielokrotnie nagradzanych myszy gamingowych Razer DeathAdder Chroma i Razer Naga Epic Chroma, klawiatury dla graczy Razer BlackWidow Chroma, headsetu Razer Kraken 7.1 Chroma oraz podkładki pod mysz Razer Firefly. Wszystkie produkty z podświetleniem Chroma cechuje paleta 16.8 miliona kolorów do wyboru przez użytkownika oraz szeroka gama efektów podświetleń dostępnych z poziomu aplikacji Razer Synapse. Aplikacja pozwala także na synchronizowanie efektów podświetlenia pomiędzy różnymi urządzeniami Chroma poprzez pojedynczy przycisk.

 

 

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat Razer Chroma: Pełnego Spektrum Rozgrywki zapraszamy na stronę: www.razerzone.com/chroma.

Razer Orbweaver Chroma będzie dołączony do zestawu Chroma SDK, z pomocą którego twórcy gier mogą przenieść wydarzenia ze świata wirtualnego na urządzenia z podświetleniem Chroma w postaci efektów świetlnych  i zapewnić tym samym większą immersję w świat gry.

Specyfikacja techniczna:

 • Przełączniki mechaniczne Razer™ o wymaganej sile aktywacji 50g
 • 30 w pełni programowalnych przycisków, w tym ośmiokierunkowy pad pod kciuk
 • Podświetlenie Chroma o palecie 16.8 miliona kolorów do wyboru
 • Moduły pod dłoń, nadgarstek i kciuk z możliwością konfiguracji na potrzeby użytkownika
 • Natychmiastowe przełączanie się między 8 mapowaniami klawiszy
 • Nieograniczona długość kombinacji macro
 • Kompatybilność z Razer Synapse
 • Pleciony kabel
 • Nieograniczona liczba profili konfiguracji w ramach aplikacji Razer Synapse
 • Przybliżone wymiary: 55mm długości na 154mm szerokości i 202mm wysokości
 • Przybliżona waga: 395g

Wymagania sprzętowe:

 • PC / Mac z wolnym portem USB
 • Windows® 10 / Windows® 8 / Windows® 7 / Windows Vista® / Windows® XP (32-bit) / Mac OS X (v10.8-10.10)
 • Dostęp do internetu
 • 100MB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Rejestracja w aplikacji Razer Synapse (wymagająca posiadania aktywnego adresu e-mail), pobranie oprogramowania, zaakceptowanie licencji oraz dostęp do internetu są niezbędne aby móc korzystać z pełni możliwości urządzenia i aktualizować oprogramowanie. Po aktywacji, można korzystać z urządzenia w trybie offline

Sprawdź cenę Razer Orbweaver bez podświetlenia

Cena:              $US129.99 / €129.99

Dostępność:   Razer Store – Sierpień 2015

Cały świat – Sierpień 2015

Oficjalna strona produktu:

www.razerzone.com/gaming-keyboards-keypads/razer-orbweaver-chroma

 

###

Więcej o Razer

Razer to światowy lider w dziedzinie urządzeń oraz oprogramowania dla graczy. Razer zmienia sposób, w jaki gramy i wchodzimy w interakcje z innymi graczami oraz to jak postrzegane są gry i związany z nimi styl życia. Jako regularny zdobywca prestiżowych nagród „Best of CES” przez pięć kolejnych lat, Razer jest pionierem w tworzeniu innowacyjnych produktów skierowanych do przeszło miliarda graczy na całym świecie.

Wśród wielokrotnie nagradzanych projektów i technologii Razera znajduje się szereg urządzeń interfejsu i urządzeń systemowych, aplikacje VoIP dla graczy oraz rozwiązania do optymalizacji i konfiguracji sprzętu oparte na chmurze.

Założona w 2005 roku, firma Razer jest wspierana przez Intel Capital, IDG-Accel oraz Heliconia Capital Management (Heliconia), należący do zlokalizowanej w Singapurze firmy inwestycyjnej Temasek.

 

źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 1812 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl