Natec Genesis prezentuje nową klawiaturę dla graczy

 

Popularność klawiatur mechanicznych jest coraz większa mimo to, wiele osób nadal sięga po tańsze i cichsze konstrukcje membranowe. Jedną z najnowszych propozycji, która od dziś pojawi się na półkach sklepowych jest Natec Genesis RX39.

IMG_8223

Genesis RX39 posiada pełną funkcjonalność swoich droższych konkurentów. W klawiaturze wykorzystano wysokiej jakości, wytrzymałą membranę zdolną wytrzymać nawet do 10 mln wciśnięć. Nowy model wyposażono w funkcję anty-ghosting i możliwość zablokowania klawisza Windows, zapewniając użytkownikowi pełną precyzję i efektywność rozgrywki. Dzięki możliwości przypisania skrótów do klawiszy z funkcjami multimedialnymi, urządzenie umożliwia między innymi szybką zmianę głośności czy uruchomienie programu.

IMG_8222IMG_8221

                                      Genius Manticore – test klawiatury dla graczy

IMG_8220IMG_8217

Podczas projektowania RX39, producent zwrócił dużą uwagę na zapewnienie maksymalnej wygody zarówno podczas wykorzystywania jej do pracy, jak i podczas długich godzin spędzonych przy ulubionej grze. Ergonomię zapewnia w niej specjalnie wyprofilowana podpórka pod nadgarstek oraz szerokie rozstawienie klawiszy. Dodatkowo urządzenie wyposażono w przewód opleciony nylonem, dzięki czemu jest on bardziej odporny na zerwanie. Charakterystyczny, gamingowy design podkreśla podświetlenie w trzech różnych kolorach.

IMG_8211

Klawiatura jest dostępna w sprzedaży od dzisiaj w cenie 109 zł.

IMG_8205

Najważniejsze cechy:

– Liczba klawiszy: 104

– Mechanizm klawiszy: membranowe

– Klawisze multimedialne

– Profil: wysoki

– Złącza: USB 2.0

– Długość przewodu: 180 cm

źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 1812 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl