Miej odwagę. Bądź sobą”– rusza kreatywny konkurs sygnowany marką Honor

 

W ramach trwającej kampanii wizerunkowej Honor 7 „Miej odwagę. Bądź sobą” startuje kreatywny konkurs, wspierany przez ambasadorów marki – Macademian Girl, Pezeta oraz Karola Paciorka.

W czwartek, 21 stycznia na stronie www.honor7.pl startuje kreatywny konkurs na stworzenie własnej wersji plakatu smartfona Honor 7. Jego ideą jest zastąpienie oryginalnych znaków nazwy smartfona, zdjęciami liter oraz cyfry 7 znalezionymi w przestrzeni miejskiej. Wystarczy znaleźć pasujący znak, zrobić mu zdjęcie i wysłać na stronę www.honor7.pl, gdzie zastąpi on jedną z liter w logo marki. Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone telefonem Honor 7, a zwycięskie projekty będą wykorzystane w kanałach komunikacji online marki.

Honor 4C – recenzja smartfona za niecałe 700zł

W kampanię oraz konkurs zaangażowani są także liderzy opinii i ambasadorzy marki Honor 7. Do współpracy zaproszono jedną z najciekawszych blogerek modowych Macademian Girl, znanego youtubera Karola Paciorka, prowadzącego kanał Kto Wie Ten Wie oraz pierwszoligowego artystę hiphopowego znanego jako Pezet. Ambasadorzy, na swoich kanałach społecznościowych, będą zamieszczać filmy „dzień z życia”, w których będą zachęcać do wzięcia udziału w konkursie, jednocześnie prezentując litery, które są inspiracją w ich życiu zawodowym. Będą też członkami jury, które wybierze zwycięskie prace.

Z końcem grudnia wystartowała kampania wizerunkowa smartfonów Honor pod hasłem „Miej odwagę. Bądź sobą”. Kampania, skierowana do młodych osób, ma na celu podkreślenie indywidualizmu użytkowników smartfona Honor 7 oraz ich różnorodności. W ramach działań komunikacyjnych w sieci i kanałach społecznościowych pojawił się już spot i banery reklamowe.

źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 1812 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl