Kontakt

Redakcja:
E-mail: redakcja@wavepc.pl
Reklama – przejdź na stronę dot. reklam

Redaktor naczelny, właściciel portalu WavePC.pl:
Dawid Nowak
E-mail: dawid@wavepc.pl

Redaktor portalu WavePC.pl
Kacper Borawski
E-mail: kacper@wavepc.pl ; webmaster@wavepc.pl

Redaktor portalu WavePC.pl
Marcin Staśkiewicz
E-mail: marcin@wavepc.pl

Informacje prasowe – portal WavePC.pl
E-mail: prasa@wavepc.pl

Serwis WavePC Poznań:
E-mail: serwis@wavepc.pl

Webmaster portalu WavePC.pl:
Kacper Borawski
Sprawy techniczne związane z błędami na stronie proszę zgłaszać poprzez formularz
E-mail: webmaster@wavepc.pl

 

Formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości