HyperX FURY – test podkładki dla gracza

 

W dzisiejszym wpisie zaprezentuję Wam podkładkę dla graczy HyperX Fury. Podkładka możliwa jest do zakupu w 4 rozmiarach oraz przystępnych cenach, a sprawdzicie je tutaj:

Sprawdź ceny podkładki HyperX Fury

Zapraszam do lektury!


Opakowanie i wygląd

Produkt HyperX dociera do użytkownika w kartoniku wykonanym w bardzo ciekawym stylu. Jest ono utrzymane w ciemnych odcieniach czerwieni oraz szarościach i czerniach. Na nim znajdują się informacje o produkcie oraz okienko przez które, możemy przed zakupem dotknąć powierzchni podkładki, dzięki czemu wiemy co kupujemy.

 

Powierzchnia typu speed jest wykonana z przyjemnego materiału w kolorze czarnym. W prawym dolnym rogu znajduje się logo HyperX. Grubość podkładki wynosi 3mm co czyni ją rozwiązaniem uniwersalnym, ponieważ nie jest ani zbyt cienka, ani gruba. Wadą niestety może być brak obszywanych boków, co przy nieostrożnym użytkowaniu może prowadzić do powstawania uszkodzeń. Jednak u mnie się to nie stało. Od dołu znajduje się bardzo dobra powierzchnia antypoślizgowa z gumy. Dzięki niej podkładka trzyma się blatu bardzo dobrze. Również w rogu zostało umieszczone logo producenta.

 


Wrażenia z użytkowania

Podczas testów podkładka służyła mi za moją główną. W tym czasie zdążyłem się przekonać, że jest ona bardzo dobra. Zarówno granie, jak i praca na niej jest bardzo przyjemna. Dzięki swojej grubości nadgarstek nie boli nawet po dłuższych sesjach. Co bardzo ważne nawet przy dynamicznych rozgrywkach bardzo ciężko jest przesunąć podkładkę. Również praca myszki nie jest zaburzona. Dzięki jednolitej czarnej powierzchni możemy mieć pewność, że nie uświadczymy z tego powodu żadnych problemów zarówno w myszkach optycznych, jak i laserowych.


Podsumowanie

Uważam, że podkładka Hyper X Fury firmy Kingston jest bardzo dobrą propozycją dla gracza, ale i nie tylko. Jest to akcesorium bardzo wygodne i przystępne cenowo. Swoje zadania spełnia bardzo dobrze. Dlatego też mogę polecić te podkładki z czystym sumieniem.

Zalety

Wady

– cena
 – brak obszytych boków
– design i wykonanie
– komfort

Ocena: 

WavePC - rekomendacja

 

WavePC - opłacalność

Sprzęt do testów dostarczyła firma Kingston. Dziękujemy!

Kingston_Technology_logokingston_hyperx_logo

O Kacper Borawski 178 Artykuły
Młody pasjonat komputerów i wszystkiego co z nimi związane. Webmaster oraz redaktor WavePC.pl