Gigabyte GTX 980Ti Test topowej karty graficznej

 

GTX 980Ti to obecnie jedna z cały czas najwydajniejszych kart graficznych dla graczy na rynku. Ja miałem ostatnio okazję przetestować model od Gigabyte w wersji G1 Gaming. Jak sprawdziła się ta karta? Zapraszam na recenzję!

P1020849

 

O Dawid Nowak 76 Artykuły
Pasjonat nowych technologii, redaktor WavePC.pl, vloger i bloger.
 • Dawid

  No muszę przyznać, że byłem pod wrażeniem tego potwora. Wydajność mega, a wyniki rewelacyjne i to na CPU AMD :)

  • Jacek

   takiego potwora to jeszcze chyba nie testowałeś, przewyższa Titana X na stocku 😀

   • DawidN20v2

    No takiego jeszcze nie to się zgadza

 • Jac

  GTX 960 wydajniejszy od GTX 980, GTX 780 wydajniejszy od GTX 780Ti. Jestem pod wrażenie wyników w Grid2. Brawo Panowie ! Śmiech na sali. Spalić to ! Brak racjonalnego myślenia przy analizie testów.

  • DawidN20v2

   sorry metodyka testów jak i ustawienia są niezmienne. Wyniki są dziwne, ale nie mam zamiaru naciągać ich jak robią to inni byle ładnie wyglądało. jeżeli test wychodzi tak w sposób powtarzalny, sprawdzam metodykę, jeżeli jest OK to to publikuje. Wyniki można też sprawdzić na filmach z recenzji tych kart ile FPS jest generowane w tej grze.

   • Xor Xorovsky

    Metodyka jest z dupy, bo jak masz procesor, który ogranicza te karty, to powinieneś szukać takich gier i miejsc, które są możliwie “graficzne”. (czyt. niezależne od CPU). Grid 2 jest grą procesorową i tutaj nie ma co testować, jeśli się nie ma minimum mocno podkręconego 2500K. Oczywiście wyniki wszystkich Radeonów mocno pozaniżane, bo wiadomo jak jest z narzutem Catalystów na CPU.

    • DawidN20v2

     Masz sporo racji, i zdaje sobie z tego sprawę, że na CPU Intela wyniki były by lepsze. Zmiana platformy jest w planach i już jest realizowana – doszły lepsze pamięci SSD PSU a na końcu pewnie wrzesień/październik będzie wymiana płyty i CPU.

 • beblok

  Nie wiem, kto normalny łączy taki procesor z taką kartą… Nieporozumienie. Sprzetu może trochę już miałeś, ale wiedzy to już brakuje.