• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązane MSI GTX 1060 6GB Problem
Witam

Mój problem jest następujący:

Jestem posiadaczem MSI Gtx 1060 Armor 6GB, od jakiegoś czasu, podczas uruchamiania gier, jakichkolwiek, po upływie kilku lub kilkunastu minut, odcina mi monitory, słyszę przekształcony dźwięk w słuchawkach. Nic nie reaguje, żadne kombinacje klawiszy.
Zaznaczam, komputer czyściutki, jak na niego przystało, sterowniki przeinstalowywane kilka razy, reset biosu też był, zmiana taktowania średnio -50 Mhz też próbowałem.
Teraz moje pytanie.
Czy jest to poważny problem z układem karty graficznej, czy może problem software?

Każdej osobie udzielającej się w tym temacie dziękuję! :exclamation:

Sprzęt: SPECYFIKACJA

MotherBoard: Asrock Extreme 4 z87
CPU - Intel Core I5 4670k (4,7Ghz)
GPU - MSI GTX 1060 6G
SU OCZ MODXSTREAMPRO 700W
RAM - Balistix Sport 2x4GB 1600MHZ
SOUNDCARD: Soundblaster Z
Jeżeli cały komputer przestaje reagować to nie musi to być wcale grafika.
Skontroluj temperatury podzespołów na obciążeniu. Jeżeli sądzisz, że to grafika to może spróbuj od kogoś pożyczyć jakaś kartę i sprawdź jak będzie działać.
[Obrazek: dziekuje.png]
(01-12-2017, 10:11 AM)Dante napisał(a): Jeżeli cały komputer przestaje reagować to nie musi to być wcale grafika.
Skontroluj temperatury podzespołów na obciążeniu. Jeżeli sądzisz, że to grafika to może spróbuj od kogoś pożyczyć jakaś kartę i sprawdź jak będzie działać.

Problem rozwiązany. Przeinstalowywanie sterowników nie pomagało. Przeszło samo z siebie! Smile
Dziękuje za zainteresowanie Smile

Temat do zamknięcia
Wątpię żeby przeszło samo z siebie, co najwyżej tymczasowo i myśle, że prędzej czy pózniej da o sobie znać - byle nic poważnego.

No ale miejmy nadzieje, że wszystko będzie dobrze. Smile

Wątek zamykam.

Temat wyczerpany - zamykam.
[Obrazek: dziekuje.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości