• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem podczas uruchamiania windows 10 okno czarne z kursor i długo uruchamia się
Tongue 
Cześć wszystkim mam problem ostatnio system win 10 home nagle nie uruchomił się format zrobiłem a po formacie wszystko skonfigurowałem w sensie aplikacje zainstalowałem usługi po wyłączałem zbędne standardowa konfiguracja ale kiedy uruchamiam system po nocy komputer odpalę widzę logo Windows chwile potem czarny ekran i kursor mija z 2 min jest okno logowania i znowu 2 minuty i system startu

Specyfikacja
I
ntel Pentium T4500

2,3 GHz, 1 MB cache

karta graficza
ATI Mobility Radeon HD 545v, 512 MB
DirectX 10.1, SM 4.1

rozdzielczość
1366 x 768 pikseli

pamięć RAM
4 GB DDR3, 1066 MHz

Dodam ze Samsung wsparcia nie daje do tego laptopa pracuje sterownikach microsoftu 

do tej  porywersja windows 10 home 64 bit pracowała dobrze do czasu kiedy uruchamiam lapropa i systemu jak by nie było

moze wiecie co jest 
Dante napisał 08-22-2016, 12:13 PM:
Proszę używać prefiksów!
  Odpowiedz
(08-22-2016, 11:00 AM)bos_kg napisał(a): do tej  porywersja windows 10 home 64 bit pracowała dobrze do czasu kiedy uruchamiam lapropa i systemu jak by nie było

Czy zainstalowała się rocznicowa aktualizacja? Wielu użytkowników ma z nią problemy
  Odpowiedz
Wyłączałeś funkcje szybkiego startu?
[Obrazek: dziekuje.png]
  Odpowiedz
Funkcja szybkiego startu jest nadal uruchomiona tylko nie uzywane usługi a tak nic nie mieszałem nie znam się na tyle by nie namieszać
  Odpowiedz
A aktualizacja Anniversary Update (build 14393) została zainstalowana?

Wysłane z mojego SM-T560 przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz
Powiem wam tak między czasie nie działał komunikator i przywracanie systemu spowodowało ponowne potrzeby instalacji win 10 home Nickname tej aktualizacji nie mam teraz jeszcze nic nie zmieniłem nawet w usługach i to samo z uruchamianiem ale przed formatem ok było
  Odpowiedz
To przez kilka dni nie zmieniaj, moze to wlasnie wylaczenie czegos spowodowało te problemy
  Odpowiedz
ale na nie zmienionym po instalacji mam tak samo ze uruchamianie trwa dłużnej
  Odpowiedz
Spróbuj pobrać najnowsze sterowniki do karty graficznej. Często przez nie są takie problemy.
  Odpowiedz
W tej kwestii mam problem Support Samsunga rv510 nie jedynie od kamery i grafiki sterownika naj nowsze ciężko jedynie te od Windows 7 tylko mam te sterowniki http://www.samsung.com/pl/support/model/NP-RV510-A02PL
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości