Dying Light The Following – premiera w Q1 2016 potwierdzona

 

Dzisiaj Techland ogłosił, że wielce oczekiwane rozszerzenie Dying Light: The Following pojawi się na rynku w pierwszym kwartale 2016 roku. Ujawnił to specjalny film, któremu towarzyszyła wiadomość do fanów od producenta gry, Tymona Smektały.

 

<Zapraszamy na najświeższą recenzję zestawu obudowy i zasilacza Chieftec XT-01B-350B8>

 

„Od czasu Gamescom 2015 zaprezentowaliśmy Wam całkiem sporo o naszym nadchodzącym rozszerzeniu, jak choćby nową mapę z rozległymi terenami wiejskimi, w pełni modyfikowalny pojazd terenowy typu buggy oraz zarys nowej fabuły. To, czego nie mogliśmy dotąd ujawnić to data premiery. Dzisiaj już wiemy, że Dying Light: The Following pojawi się na rynku w pierwszych trzech miesiącach 2016 roku. Daje nam to wystarczająco dużo czasu, by zamieścić w grze wszystkie pomysły i niespodzianki, które dla Was zaplanowaliśmy. Miejcie zatem oczy szeroko otwarte, bo już wkrótce odkryjemy kolejne sekrety naszego projektu. I obiecujemy podzielić się dokładną datą premiery, jak tylko będziemy mieli ostateczną decyzję.”

 

Dying Light: The Following – film z zapowiadający premierę można zobaczyć na naszym kanale:

https://youtu.be/EQsF4O__kew

lub pobrać z naszego FTP TUTAJ.

 

Jedną z kluczowych nowości w Dying Light: The Following będzie w pełni konfigurowalny pojazd terenowy typu buggy. W związku z tym Techland stworzył własną markę motoryzacyjną SILAS® Motors – nakreślając swoją autorską filozofię produkcji pojazdów w specjalnej reklamie ujawniającej to nowe przedsięwzięcie. Dying Light: The Following będzie dostępny w cenie 59,90zł, z kolei posiadacze Season Pass otrzymają to rozszerzenie całkowicie za darmo.

źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 1882 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl